baneris leidinys

Vasario 8 dieną vykusiame lietuvių kalbos olimpiados rajoniniame ture dalyvavo daugiau kaip trys dešimtys rajono bendrojo lavinimo mokyklų vyresniųjų klasių moksleivių. Jų parodytos žinios džiugino ne tik ruošusias mokytojas, bet ir vertinimo komisiją.

9 – 10 klasių tarpe sublizgėjo, 100 taškų iš 100 surinko ir pirmąją vietą laimėjo Lukšių Vinco Grybo gimnazijos moksleivė Indrė Jančiūtė (mokytoja Rūta Jakienė). Antrąją vietą užėmė ir nedaug nuo jos atsiliko 94 taškus surinkusi Saulė Starkauskaitė iš Šakių „Žiburio“ gimnazijos (mokytoja Nijolė Vaičiulienė). Trečiąją vietą pasidalijo dvi po 78 taškus surinkusios moksleivės. Tai Vėjūnė Bataitytė iš Lukšių Vinco Grybo gimnazijos (mokytoja Stasė Burkšaitienė) ir Adelė Kaukaitė  iš Lekėčių vidurinės mokyklos (mokytoja Violeta Adomaitienė).

11 – 12 klasių tarpe pirmąją vietą iškovojo 73 taškus surinkusi Modesta Domeikaitė iš Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos (mokytoja Rita Endriukaitienė). Antroje vietoje liko 68 taškus surinkusi Šakių „Žiburio“ gimnazijos moksleivė  Sandra Gavėnaitytė (mokytoja Janė Zybertienė). Trečiąją vietą užėmė tik vienu tašku nuo jos atsilikusi Gertrūda Rudaitytė iš Gelgaudiškio vidurinės mokyklos (mokytoja Danutė Aniulienė).

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos