baneris leidinys

Vasario 10 dieną vyko jaunųjų rajono auksarankių darbų olimpiada. Šį kartą neliko nuskriaustos ir moksleivės. Jos Šakių „Aukuro“ pagrindinėje mokykloje rungėsi tarpusavyje, atlikdamos įvairius tekstilės darbus. Vaikinai tradiciškai savo išradingumą įrodinėjo Šakių „Varpo“ vidurinėje mokykloje, vienas už kitą gražiau prakalbindami medį.

7 – 8 klasių mergaičių grupėje geriausiai pasirodė ir pirmąją vietą laimėjo Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos moksleivė Aušrinė Bacevičiūtė. Antrąją vietą užėmė Aušrinė Janulaitytė iš Šakių „Aukuro“ pagrindinės mokyklos. Trečioje vietoje liko Gelgaudiškio vidurinės mokyklos aštuntokė Sandra Stasiūnaitė.

9 – 10 klasių merginų grupėje gražiausiu buvo pripažintas Jovitos Baziliauskaitės iš Griškabūdžio gimnazijos tekstilės darbas. Antroje vietoje liko Sintautų pagrindinės mokyklos dešimtokė Greta Unguvaitytė. Trečiąją vietą užėmė Austėja Dapkutė iš Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos.

7 – 8 klasių berniukų grupėje šauniausią darbą iš medžio sukurė ir pirmąją vietą laimėjo Gelgaudiškio vidurinės mokyklos aštuntokas Simonas Starkauskas. Antroji vieta buvo skirta Aurimui Kardauskui iš Paluobių pagrindinės mokyklos. Trečiąją vietą pasidalijo Karolis Urbonas iš Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos ir Dovydas Girdauskas iš Gelgaudiškio vidurinės mokyklos.
 
9 – 10 klasių vaikinų grupėje niekas neprilygo Griškabūdžio gimnazijos moksleivio Igno Girdausko darbui. Jam buvo skirta pirmoji vieta. Antrosios vietos labiausiai buvo vertas Andrius Flėderis iš Paluobių pagrindinės mokyklos. Trečioji vieta atiteko Gelgaudiškio vidurinės mokyklos devintokui Haroldui Kutkai ir Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos moksleiviui Danieliui Sperauskui.

11 – 12 klasių grupėje nepralenkiamas Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos dvyliktokas Andrius Mockus. Jam buvo skirta pirmoji vieta. Antrąją vietą laimėjo Deividas Navikauskas iš Lukšių Vinco Grybo gimnazijos. Trečioje vietoje liko vienintelė šioje olimpiadoje dalyvavusi mergina - Ieva Endriukaitytė iš Griškabūdžio gimnazijos, kuri keletą metų iš eilės kartu su vaikinais rungiasi droždama kūrinius iš medžio.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos