baneris leidinys

Balandžio 4 dieną  Gelgaudiškio vidurinėje mokykloje vyko respublikinė konferencija „Darbo pagal atnaujintas pradinio ugdymo programas patirtis“. Joje dalyvavo Klaipėdos Martyno Mažvydo,  Vilkaviškio rajono Alvito ir Paežerių pagrindinių, Kazlų Rūdos pradinės mokyklų, Marijampolės Mokolų darželio - mokyklos bei mūsų rajono pradinių klasių mokytojai.

Atvyko ir lietuvių kalbos vadovėlių ,,Šaltinėlis“ autorė Elena Marcelionienė ir Vilniaus Žirmūnų gimnazijos psichologė Žydrė Arlauskaitė bei mūsų rajono pedagoginės -psichologinės tarnybos specialistės.

Lektoriai dalijosi patirtimi, kaip vesti šiuolaikinę pamoką, kaip vertinti mokinių žinias, kalbėjo apie įvykdytus projektus, kūrybiškumo ugdymą, atkreipė dėmesį į psichologinę ir fizinę moksleivių sveikatą, darbą su specialiųjų poreikių mokiniais.

Konferenciją organizavo rajono pradinio ugdymo asociacija, vadovaujama Gelgaudiškio vidurinės mokyklos pradinių klasių mokytojos metodininkės Virginijos Kasparaitienės, Gelgaudiškio vidurinė mokykla, Šakių rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyrius.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos