baneris leidinys

Kovo 29 dieną rajono bendrojo lavinimo mokyklų moksleiviai tarpusavyje varžėsi matematikos olimpiadoje. Iš gausaus jaunųjų matematikų būrio šį kartą išsiskyrė ir daugiausiai prizinių vietų laimėjo Šakių „Varpo“ ir Gelgaudiškio vidurinių mokyklų 5 – 8 klasių moksleiviai.

Tarp penktokų daugiausiai taškų surinko ir pirmąją vietą užėmė Šarūnė Kriaučiūnaitė iš Gelgaudiškio vidurinės mokyklos (mokytoja A.Vaičaitienė). Antroje vietoje liko vos vienu tašku nuo jos atsilikęs tos pačios mokyklos penktokas Tomas Ignatavičius (mokytoja A.Vaičaitienė). Trečioji vieta atiteko Gabrielei Razmickaitei iš Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos (mokytoja V.Gurgždaitienė).

Tarp šeštokų pirmąją vietą laimėjo Airidas Bublaitis iš Šakių „Aukuro“ pagrindinės mokyklos (mokytoja R.Kučiauskienė). Antrąją vietą užėmė Griškabūdžio gimnazijos moksleivė Akvilė Stankevičiūtė (mokytojas R.Stremaitis). Trečiąją vietą pasidalijo vienodą taškų skaičių surinkę Deimantas Čekauskas iš Gelgaudiškio vidurinės mokyklos (mokytoja V.Valaitienė) ir Gintarė Stanislovaitytė iš Griškabūdžio gimnazijos (mokytojas R.Stremaitis).
 
Tarp septintokų daugiausiai taškų surinko ir pirmąją vietą užėmė Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos moksleivė Vaiva Frančiakaitė (mokytoja V.Gurgždaitienė) ir Juras Pratusevičius iš Gelgaudiškio vidurinės mokyklos (mokytoja A.Vaičaitienė).  Antrąją vietą pasidalijo vos vienu tašku nuo jų atsilikę Aurimas Songaila ir Andrius Bendoraitis iš Šakių „Aukuro“ pagrindinės mokyklos (mokytoja R.Kučiauskienė). Trečioje vietoje liko Agnė Bakšytė iš Kidulių pagrindinės mokyklos (mokytoja L.Borutaitė).

Tarp aštuntokų pirmąją vietą pelnė Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos moksleivė Jurgita Meseckaitė (mokytoja R.Girdauskienė). Antroje vietoje liko Lukas Vaičiūnas iš Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos (mokytoja R.Grybienė). Trečiąją vietą pasidalijo Povilas Vaitkus iš Lekėčių vidurinės mokyklos (mokytoja R.Krištopaitienė) ir Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos aštuntokas Liudas Demikis (mokytoja R.Grybienė).

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos