baneris leidinys

Gegužės 4 dieną Kauno „Girstučio“ kultūros centro rūmuose vyko baigiamasis šalies mokinių konkurso „Lietuvos vaikai kuria pasakas“ renginys. Tai jau penktasis mūsų šalies mažųjų rašytojų festivalis, globojamas ponios Almos Adamkienės. Į jį buvo pakviesti Gelgaudiškio vidurinės mokyklos mokiniai, kūrę ir siuntę šiam konkursui pasakas.

Pasak gelgaudiškiečių mokytojos Virginijos Kasparaitienės, intriga, kas laimės šį konkursą išliko iki pat baigiamojo renginio, tačiau jaunieji mūsų rajono rašytojai tikėjosi, kad ir šiemet jų pasakos pateks į penktąją knygą „Lietuvos vaikai kuria pasakas“. Ir paaiškėjo, kad jų nuojauta neapgavo, tik niekas nesitikėjo, kad į sceną atsiimti aukso medalį jau antrąjį kartą lips Tomas Ignatavičius. Geriausiu konkurso kūriniu pripažinta jo sukurta pasaka  „Trijų brolių susitikimas su muzikos garsais“. Aukso medalį už geriausią pasaką šiame festivalyje jis laimėjo ir pernai.  Medalį nugalėtojui įteikė Seimo narė Vincė Vaidilutė Margevičienė.

Teatralizuotos šventės metu buvo apdovanota daugiau nei 10 jaunųjų kūrėjų. Tarp jų gelgaudiškiečiai Edvinas Vrubliauskas ir Gintarė Ambrazevičiūtė, laimėję trečiąją vietą. Į renginį  pasveikinti mažuosius mūsų rajono pasakų kūrėjus atvyko ir savivaldybės mero pavaduotoja Rima Rauktienė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos