baneris leidinys

Balandžio pabaigoje Šakių „Varpo“ vidurinėje mokykloje vykusioje 7 – 8 klasių fizikos olimpiadoje geriausiai sekėsi mergaitėms. Pasirodo, fizikos mokslas vis labiau domina ir jas. Penkios iš 16 dalyvavusiųjų laimėjo prizines vietas. Dar keturi diplomai už aukštus rezultatus buvo įteikti vaikinams.

Tarp 18 septintokų nepralenkiamas buvo Andrius Bendoraitis iš Šakių „Aukuro“ pagrindinės mokyklos (mokytoja D.Kvietkauskienė). Jis laimėjo pirmąją vietą. Antrąją vietą pasidalijo Kajus Strimaitis iš Sintautų pagrindinės mokyklos (mokytojas V.Strolys) ir Lukšių Vinco Grybo gimnazijos gimnazistė Jovita Ježauskaitė (mokytojas V.Piešina). Trečioje vietoje liko Dominykas Staugaitis iš Šakių „Aukuro“ pagrindinės mokyklos (mokytoja D.Kvietkauskienė).

Iš 17 aštuntokų geriausias fizikos žinias parodė Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos moksleivė Jorūnė Jokimaitytė (mokytojas A.Oniūnas). Antroji vieta buvo skirta Edvinai Januškevičiūtei iš Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos (mokytoja S.Jucevičienė) ir Šakių „Aukuro“ pagrindinės mokyklos moksleivei Dovilei Laukaitytei (mokytoja D.Kvietkauskienė). Trečioje vietoje liko Lukšių Vinco Grybo gimnazijos moksleivis Klaidas Jakavičius (mokytojas V.Piešina) ir Ieva Daniliauskaitė iš Sintautų pagrindinės mokyklos (mokytojas V.Strolys).

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos