baneris leidinys

skaiciuokGegužės 10 dieną Gelgaudiškio vidurinėje mokykloje vyko integruotas matematikos, informacinių technologijų ir sveikos gyvensenos konkursas „Skaičiuok ir būk sveikas“, skirtas 5 - 8 klasių mokiniams. Pasak renginį organizavusių matematikos ir informacinių technologijų mokytojų, jo tikslas atskleisti matematikos žinių praktinį panaudojimą tarpdalykinėje integracijoje.

Nuotr. Rajono moksleiviai konkurse ne tik savo sumanumą ir žinias parodė, bet ir pabendravo, įgijo patirties.

Konkurse be gelgaudiškiečių dalyvavo dar septynios rajono bendrojo lavinimo mokyklų komandos iš Griškabūdžio ir Lukšių Vinco Grybo gimnazijų, Šakių „Varpo“ ir Kriūkų vidurinių, Žvirgždaičių, Paluobių ir Kidulių pagrindinių mokyklų.  Jaunieji matematikai ne tik sprendė užduotis apie sveiką gyvenseną, bet ir atsivežė pačių pagamintas sveikos mitybos piramides. Renginio metu vyko šių piramidžių paroda, kurios metu dalyviai išrinko pačias gražiausias. Jų autoriai – Kidulių pagrindinės ir Kriūkų vidurinės mokyklų mokiniai.
 
Rajoninis matematikos renginys 5 - 8 klasių moksleiviams Gelgaudiškyje vyksta jau antrus metus iš eilės. Kaip ir praėjusiais metais buvo naudojamos šiuolaikinės mokymo priemonės – kompiuteriai. Jų pagalba mokiniai atliko kompleksinę matematikos ir informacinių technologijų užduotį. Pasak Gelgaudiškio vidurinės mokyklos matematikos mokytojos Valdos Valaitienės, pati įdomiausia ir ko gero painiausia užduotis –  teisingai sudėlioti sentenciją apie sveiką gyvenseną, rasti ir iškirptoje figūroje užrašyti jos autorių.

Kol visas užduotis atlikę renginio dalyviai vaišinosi sveikos mitybos patiekalais, vertinimo komisija skaičiavo balus. Geriausiai šiemet sekėsi Kidulių pagrindinės mokyklos komandai. Ji laimėjo pirmąją vietą. Antroji vieta atiteko Lukšių Vinco Grybo gimnazijos moksleiviams, tretieji liko gelgaudiškiečiai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos