baneris leidinys

griskabudzio_burelisGegužės 11 dieną Griškabūdžio gimnazijoje sujudimas. Čia jau trečius metus iš eilės buvo organizuojama bendruomenės šventė „Kurkime ir aukime kartu“. Pasak direktoriaus pavaduotojo, šios šventės sumanytojo ir organizatoriaus  Romano Laurinaičio, šįsyk ji buvo išskirtinė - be jau įprasto šventinio koncerto, gimnazistų tėveliai buvo pakviesti dalyvauti neformalaus ugdymo užsiėmimuose kartu su savo vaikais.

Nuotr. Mokytojai R.Amonienei (stovi dešinėje) patariant, vaikai ir jų tėveliai pasinėrė į lipdybos iš molio fantazijas.

Gimnazistų tėveliai pirmą kartą turėjo galimybę apsilankyti savo vaikų neformalaus ugdymo užsiėmimuose ir kartu su jais padaryti bendrą darbą. Kai kuriems tėveliams taip patiko, kad jie apsilankė ne viename būrelyje – savo jėgas išbandė ir dailėje, ir sporte. Mokytojai Rimutei Amonienei padedant,  tėveliai  ir mamytės kartu su savo vaikais iš molio lipdė įvairiausias skulptūrėles. Tiesą pasakius, jiems labai gerai sekėsi – kai kurie darbeliai buvo labai profesionaliai atlikti ir papuošti, pasak mokytojos, pačiu seniausiu puošybos būdu – pirštų atspaudais.  
 
Kiek mažesnį, daugiau mamyčių būrelį, visokiausių rankdarbių mokė mokytoja Jūratė Šnipienė. Ji parodė, kaip iš jau paruoštų šiaudų pagaminti paukštelius. Geologijos muziejuje mokytoja Marija Senkienė kartu su būrelį lankančiais vaikais ir jų tėveliais iš mokyklos kieme surinktų įvairaus dydžio akmenėlių „statė“ Gedimino pilį – ,,Lipalo” klijais lipino juos ant atspausdinto pilies kontūro. Kraštotyros būrelio vadovė Aušra Grigienė  supažindino tėvelius su būrelio tikslais ir apgailestavo, kad darbas nebuvo kryptingas, nes labai dažnai keitėsi būreliui vadovaujantys mokytojai. Būrelio vadovė pasidžiaugė dviračių žygiu į Jablonskynę, pasidalijo išvykos įspūdžiais.

Nemažai tėvelių kartu su vaikais mielai šoko ir dainavo Griškabūdžio kultūros centre, tačiau daugiausiai dalyvių susirinko stadione, kur vyko smagios rungtynės, kurioms vadovavo kūno kultūros mokytojas Virginijus Makūnas. Mokiniai, tėvai ir mokytojai varžėsi smiginio, šaudymo iš lanko,  kimšto kamuolio bei baudų mėtymo rungtyse. Daug gerų emocijų sukėlė komandinės virvės traukimo varžybos.

Po turiningai praleisto laiko visi rinkosi kultūros centro salėje, kur vyko šventinis gimnazistų ir jų tėvelių koncertas bei pačių aktyviausių, gabiausių ir labiausiai bendruomenei nusipelniusių moksleivių apdovanojimai. R.Laurinaičio teigimu, norėjosi ne tik paprastai išdalinti konkursų, varžybų ar olimpiadų nugalėtojų diplomus, bet ir  pagerbti juos pelniusius vaikus. Šventė iš tiesų pateisino savo idėją – gimnazijos bendruomenė dar kartą įrodė savo vienybę ir susitelkimą, o mokiniai, tėveliai ir mokytojai puikiai praleido laiką neformalaus ugdymo užsiėmimuose kartu kurdami, sportuodami  ir besilinksmindami.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos