baneris leidinys

saugi_mokykla2Sintautų pagrindinė mokykla, nuo 2010 metų dalyvaujanti VO „Gelbėkit vaikus“ pilotiniame projekte „Saugi mokykla“, stengiasi, kad kiekvienas bendruomenės narys stabteltų ir pirmiausiai pažvelgtų į save. Geriau pažinti save ir padėti keistis kitiems tris mokyklos pedagoges mokė psichologas Evaldas Karmaza.

Nuotr. Su psichologu E.Karmaza Šilutėje įsiamžino keturių šalies mokyklų pedagogai.

Keturiuose mokymuose, kurių tikslas išmokti pažinti save ir padėti tai padaryti savo mokiniams, valdyti emocijas ir įveikti stresą, dalyvavo  mokytojai iš Šilutės, Jurbarko, Veliuonos ir Sintautų. Tarp jų naujos patirties sėmėsi socialinė pedagogė Jūratė Arštikaitienė, direktoriaus pavaduotoja Irena Strokienė ir lietuvių kalbos bei istorijos mokytoja Daiva Piečaitytė. Panašius mokymus vėliau jos surengė Sintautų pagrindinės mokyklos klasių auklėtojams ir mokinių tėveliams.  

Pasak J.Arštikaitienės, džiugu, kad tokie mokymai bus tęsiami ir kitais mokslo metais.

„Iš tiesų, norėdami kažką keisti mūsų šiandieninėje mokykloje, pirmiausiai turime kitaip pradėti mąstyti ir keistis mes - patys mokytojai. Tik klausimas, ar to norime ir ar turime jėgų? – klausė ji. - Jei apsidairysime, tai pamatysime, kad pinigai tapo didžiausia mūsų vertybe – tėvynės, svajonių, dvasinių siekių pakaitalu! Kažkur perskaičiau, kad reikia perskaityti 1000 knygų, kad galėtum skaityti Gyvenimo knygą, tačiau norint ją suprasti – reikia išmokti skaityti širdimi.“

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos