baneris leidinys

Gegužės 25 dieną savivaldybės posėdžių salėje vyko paskutinis šiais mokslo metais švietimo įstaigų vadovų susirinkimas, kuriame dalyvavo rajono meras Juozas Bertašius, jo pavaduotoja Rima Rauktienė bei Švietimo ir sporto skyriaus specialistai. Direktorių tarybos pirmininko kadenciją baigęs Vytautas Strolys perdavė regalijas per vasarą pasaugoti Švietimo ir sporto skyriaus vedėjai Vydai Pranckevičienei.

„Būkite garbingi, protingi ir mokyti žmonės, atstovaujantys švietimui mūsų rajone, - kreipėsi į švietimo įstaigų vadovus J.Bertašius, kalbėdamas apie prasidėjusią rajono mokyklų tinklo reformą. – Visi taryboje priimti sprendimai suderinti su galimybėmis, visiems duota po lygiai, ne taip, kaip toje pasakoje tam davė, tam davė, o tam nieko neliko. Su pensijinio amžiaus sulaukusiais, iš mokyklų išeinančiais pedagogais bus atsiskaityta pagal įstatymą, negavusiems darbo mokytojams bus išmokėtos išeitinės.“ Jis piktinosi kai kurių direktorių iniciatyva vykdoma užkulisine veikla ir siūlė užbaigti nepagrįstas kalbas apie tai, ko nėra tarybos nutarime. Meras patikino, kad yra didesnių bėdų, kur reikės pinigų, pavyzdžiui, Kriūkų vidurines mokyklos naujai katilinei ir Lukšių Vinco Grybo gimnazijos tualetų pertvarkymui. Tad paprašęs užbaigti nepagrįstas po rajoną sklindančias kalbas, jis palinkėjo sėkmingai užbaigti mokslo metus, gerai pailsėti ir su naujomis jėgomis rugpjūtį sugrįžti į mokyklas.

Po J.Bertašiaus kalbos klausimų mokyklų direktoriai neturėjo, todėl sprendė einamuosius klausimus dėl brandos egzaminų vykdymo ir savalaikio rezultatų pateikimo, dėl vaikų užimtumo ir direktorių pavadavimo vasaros atostogų metu, dėl vykimo į Dainų šventę, dalyvių apgyvendinimo ir maitinimo Vilniuje.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos