baneris leidinys

paskutinis_skambutisLietuvos mokyklos šėlioja – daugelyje iš jų praėjusį penktadienį nuskambėjo Paskutinis skambutis. Mūsų rajono abiturientus jis išlydės jau šį trečiadienį. Šiais mokslo metais rajono bendrojo lavinimo mokyklas baigia 481 moksleivis, 60 iš jų – Marijampolės profesinio rengimo Kudirkos Naumiesčio skyriuje. Visoje Lietuvoje su mokykla atsisveikins 46 tūkst. abiturientų,  9,3 tūkst. iš jų - profesinio mokymo įstaigose.

Nors paskutinioji pamoka dvyliktokams vyks tik rytoj, egzaminų maratonas jau prasidėjo prieš tris savaites. Didžioji dalis abiturientų jau laikė pirmuosius užsienio kalbų brandos egzaminus. Po kuo išradingesnio klasės auklėtojų atvežimo į mokyklą ir šventės šėlsmo moksleivių lauks didžiausi išbandymai jų gyvenime – brandos egzaminai ir tolimesnio kelio pasirinkimas. Rytoj rajono bendrojo lavinimo mokyklose skambės patys gražiausi palinkėjimai, padėkos, dvylikos mokyklinių metų prisiminimai. Juk mokykla – tai ne tik vadovėliai, pamokos ir kontroliniai. Tai ir bendravimas, ir draugystės džiaugsmas, ir pirmoji meilė...

Sveikindamas šalies jaunąją kartą su Paskutinio skambučio švente, ministras išreiškė viltį, kad mokykla ne tik suteikė žinių, bet padėjo tapti savarankiškomis, atsakingomis, pilietiškomis asmenybėmis, dėkojo dvylika metų pažinimo ir atradimų keliu abiturientus  lydėjusiems mokytojams. Prie šių sveikinimų prisidedame ir mes, linkėdami mūsų rajono abiturientams sėkmingai išlaikyti visus brandos egzaminus ir įgyvendinti savo svajones.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos