baneris leidinys

Gegužės 31 dienos posėdyje rajono savivaldybės taryba, remdamasi patvirtintomis Mokyklų, vykdančių formaliojo švietimo programą tinklo kūrimo taisyklėmis, nusprendė nuo šių metų rugsėjo 1 dienos pertvarkyti Šakių rajono mokyklos-darželio „Berželis“ struktūrą, pakeičiant jos tipą iš pradinės mokyklos (mokykla-darželis) į pagrindinės mokyklos.

Mokyklos-darželio „Berželis“ tapimas pagrindine mokykla leis įteisinti pagal šalyje galiojančius teisės aktus įstaigoje esančią specialiąją lavinamąją klasę, padėti itin didelę negalią turintiems mokiniams ugdytis arčiau namų. Taip ne tik bus užtikrintas lavinamosios klasės mokinių mokymo ir ugdymo tęstinumas, bet ir galimybė pretenduoti ne tik į mokinio krepšelio, bet ir į išlaikymo (aplinkos) lėšas, kurias nuo 2013 metų sausio 1 dienos planuoja skirti Švietimo ir mokslo ministerija.

Mokykloje bus vykdoma ikimokyklinio ugdymo programa, pradinio ir pagrindinio ugdymo bendrosios programos, pritaikytos specialiųjų poreikių mokinių, turinčių vidutinį, žymų ir labai žymų intelekto sutrikimą, ugdymui.

Šiuo metu švietimo įstaigoje ugdomi du vyresni nei 21-erių metų mokiniai, besimokantys 7-oje klasėje. Jiems rajono savivaldybės tarybos sprendimu leista pagrindinio ugdymo programą baigti 2013 metais.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos