baneris leidinys

zaltysBirželio 8 dieną Gelgaudiškio vidurinėje mokykloje finišavo „Kūrybinių partnerysčių“ projektas. Jo pristatymas sutapo su mokslo metų užbaigimo švente, todėl mokyklos aktų salėje susirinko gausus besiruošiančių atostogauti moksleivių būrys, atvyko projektą kuriantis praktikas skulptorius Martynas Gaubas.

Nuotr. Gelgaudiškiečiai džiaugėsi ne tik galutiniu projekto rezultatu – žalčio skulptūra, bet ir galimybe fantazuoti, kurti ir dirbti kartu.

Projekto koordinatorė mokytoja Rita Murauskienė, mokyklos administracijos atstovė Lilija Ūsienė ir projektą įgyvendinę septintokai susirinkusiesiems papasakojo, kaip buvo organizuojamos šio projekto veiklos. Jie parodė pačių sukurtą filmuką, kuriame pristatė ne tik savo pomėgius ar nuomonę apie klasės kolektyvo problemas, bet ir viltį jas išspręsti projekto įgyvendinimo metu. Filme užfiksuotos ir įdomiausios projekto akimirkos  - susitikimai su kūrybos agentu skulptoriumi Žilvinu Landzbergu ir skulptūros kūrimas bei nuoširdus moksleivių bendravimas su kuriančiu praktiku skulptoriumi Martynu Gaubu.
 
Mokyklos direktorius Romas Dumbliauskas negailėjo gražių žodžių tiek su vaikais keletą mėnesių dirbusiam skulptoriui Martynui Gaubui, tiek patiems moksleiviams, kuriuos už jų iniciatyvą apdovanojo saldžiu prizu ir ekskursija. „Kūrybinių partnerysčių“ projekto privalumus pastebėjo ne tik moksleivių tėvai, bet ir mokytojai. Jie stebėjosi vaikų užsidegimu ir džiaugėsi matydami kylančią skulptūrą, dėl kurios ne vienas užmiršdavo namuose garuojančius pietus, neskaičiavo čia praleisto laisvo laiko. Septintokai pripažino, kad pokyčiai klasėje jaučiami – jie tapo draugiškesni, išmoko fantazuoti, kurti ir dirbti kartu. Prie mokyklos pradėtą kurti poilsio zoną, pavadintą „Susitikimų sodu“, tikimasi išplėsti dalyvaujant tolimesnėse projekto veiklose.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos