baneris leidinys

Karštą vasaros dieną prie vandens telkinių plūsta trokštantys atsivėsinti poilsiautojai, tačiau ugniagesiai gelbėtojai įspėja apie vandenyje slypinčius pavojus, atkreipia dėmesį dėl saugaus elgesio.  

Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos (PGT) vyriausiasis specialistas Gintaras Ščajevas pirmiausiai akcentuoja, kad vaikus prie vandens telkinių turi prižiūrėti suaugusieji. Mažųjų, anot specialisto, vienų negalima palikti nei vonioje, nei vaikams skirtame baseinėlyje, netgi prie dekoratyvinių (kambarinių) akvariumų. Maži vaikai ypač pažeidžiami, nes jie gali prigerti 6 cm gylyje. Kad vaikai mažiau rizikuotų nuskęsti, vyresnius nei ketverių metų vaikus patariama mokyti plaukti. Bet klaidinga manyti, kad išmokęs plaukti vaikas vandenyje bus visiškai saugus. Mažamečiai vaikai neturi maudytis vieni, nes jie nesugeba įvertinti galimų grėsmių (per daug pavargęs, per šaltas vanduo, per toli nuo kranto, ir pan.).
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD) praneša, kad pirmadienį Kudirkos Naumiesčio seniūnijoje rasti du sprogmenys.

PAGD duomenimis, pirmas pranešimas gautas 15 val. 31 min., kad Kudirkos Naumiestyje, Baltkalnio g. prie upės, rasta rankinė granata. Įvestas planas „Skydas“. Budėta, kol atvyko išminuotojai ir sprogmenį sunaikino vietoje.
gaisras lepsiai
Nors ūkiniame pastate kilusį gaisrą pavyko greitai numalšinti, tačiau nuostolių neišvengta – sudegė garažas ir nemažai ūkio reikmenų. L. Poškevičiūtės nuotr.

Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Birželio 1 d. Lepšių kaimo (Lukšių sen.) gyventojo ūkiniame pastate kilęs gaisras, laimei, neišplito į kitus sodybos pastatus tik pastabių kaimynų dėka, kurie, laiku pastebėję ugnį, iškvietė ugniagesius, suskubo į pagalbą gelbėjant turtą, atvežė ir talpyklą vandens. Todėl nukentėjusieji nuoširdžiai dėkoja kaimynams bei ugniagesiams.

Pranešimas apie Lepšių k. Lepšių g. ūkiniame pastate kilusį gaisrą buvo gautas apie 13 val. Gaisro gesinti atvyko trys ugniagesių...

(Daugiau paskaityti galite birželio 6 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
namelis medyje
Tragiška nelaimė birželio 1-osios naktį įvyko Palankinės kaime (Kidulių sen.) esančioje poilsiavietėje „Virš bedugnės“.

Policija pranešimą apie įvykį gavo apie 23 val. 50 min. Paaiškėjo, kad iš medyje įrengto namelio (aukštis apie 9 m) iškrito ir mirtinai susižalojo šakietė moteris (gim. 1971 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Policija patvirtino, kad...

(Daugiau paskaityti galite birželio 6 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
Vasarą prasideda miškų gaisrai, kuriuos sukelia miško naudotojai ir kiti lankytojai neatsargiai elgdamiesi su ugnimi. Gaisrą saulėtą dieną gali sukelti ir miške numestas stiklinis butelis ar stiklo šukė. Gaisro metu išdega miško paklotė, apdega medžiai, o jei gaisras kyla jaunuolyne – ugnis jį sunaikina. Miško gaisro gesinimui reikia didelių materialinių ir fizinių sąnaudų. Kad nekiltų gaisras, būtina laikytis gaisrinės saugos reikalavimų.
Smurtavo
Birželio 2 d. apie 23 val. Šakiuose, Šaulių g., namo kieme kilus konfliktui, moteris (gim. 1988 m.) smurtavo prieš vyrą (gim. 1987 m.). Įtariamoji sulaikyta ir pristatyta į laikino sulaikymo patalpas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.
Birželio 3 d. apie 22.30 val. Šakiuose, P. Cvirkos g., namų kieme kilus konfliktui, vyras (gim. 1966 m.) smurtavo prieš vyrą (gim. 1969 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.
Birželio 4 d. apie 4.50 val. Šakiuose, Aušros g., namuose vyras (gim. 1973 m.) smurtavo prieš moterį (gim. 1994 m.) ir vyrą (gim. 1994 m.). Įtariamasis sulaikytas ir pristatytas į laikino sulaikymo patalpas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.
Smurtavo
Gegužės 27 d. tiksliai nenustatytu laiku Šakių sen. Bizierių k. Vilties g., namuose kilus konfliktui, vyras (gim. 1963 m.) smurtavo prieš moterį (gim. 1965 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.
zimnickas vaidas1
Teismo prašoma Vaidą Zimnicką atleisti nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą, uždrausti ketverius metus dalyvauti rinkimuose ir dirbti valstybės tarnyboje, savivaldybės įstaigose. D. Pavalkio nuotr.


Kaip jau skelbėme anksčiau, dėl balsų pirkimo antrajame rinkimų ture už išrinktąjį merą Raimondą Januševičių įtariamasis Vaidas Zimnickas kaltu prisipažino visiškai, praėjusią savaitę prokuroras byloje priėmė nutarimą, tad šioje istorijoje belieka sulaukti teismo verdikto.

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos