baneris leidinys

Antradienį ir trečiadienį Palangoje vyko geriausios Lietuvos policijos komandos konkursas. Jame dalyvavo šalies pareigūnai, nugalėję analogiškuose konkursuose savo apskrityse, taip pat svečiai iš Latvijos, Estijos ir Lenkijos. Šiame konkurse antra liko Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato komanda, kurioje – ir pareigūnas iš Šakių rajono policijos komisariato.

Komandos rungėsi įvairiose ekstremaliose ir netikėtose rungtyse, tarp jų – policijos taktikos ir pirmosios medicinos pagalbos suteikimo, ekstremalaus vairavimo, šaudymo, smurto artimoje aplinkoje, orientacinėje ir kitose.
Antradienio rytą gautas pranešimas apie rastus sprogmenis Kudirkos Naumiesčio seniūnijoje, o trečiadienio rytą išminuotojai jau skubėjo į Gelgaudiškio seniūniją. Išminuotojai rastus sprogmenis sprogmenis sunaikino vietoje.

Pranešimas, kad Kudirkos Naumiesčio sen. Gustainiškių k. Gustainiškių g. 10 rasti sprogmenys, gautas rugsėjo 17 d. 11.07 val. Buvo iškviesti J.Vitkaus inžinerinio bataliono kariškiai. Išminuotojai nustatė, kad radinys – 82 mm minosvaidžio mina ir skeveldrinė mina. Sprogmenys buvo sunaikinti vietoje.
Rugsėjo 17 d. apie 12 val. buvo gautas pranešimas apie degantį automobilį Šakių mieste.

Ugniagesiai gelbėtojai pranešimą apie Vasario 16-osios gatvėje, prie J. Lingio parko degančią transporto priemonę gavo antradienį 11.53 val.
Sumušė
Rugsėjo 16 d. gautas moters (gim. 1981 m.), gyv. Jurbarko r. sav. Šimkaičių sen. Vadžgirio k., pranešimas, kad apie 13.30 val. Kidulių autobusų stotelėje, viešoje vietoje, iš chuliganiškų paskatų jos nepilnametį sūnų (gim. 2003 m.) sumušė iš matymo pažįstami asmenys. Jurbarko ligoninėje vaikinui nustatyti krūtinės, kairės rankos ir veido sumušimai, jis išleistas gydytis ambulatoriškai.
Mirė
Rugsėjo 13 d. gautas pranešimas, kad savo namuose, esančiuose Kriūkų sen. Dainių k., rastas vyro (gim. 1952 m.) kūnas be išoriškai matomų smurto žymių. Mirties priežasčiai nustatyti kūnas išvežtas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos Jurbarko skyrių.

Smurtavo
Rugsėjo 13 d. gautas Šakių gyventojos (gim. 1964 m.) pranešimas, kad prieš ją smurtavo sugyventinis (gim. 1964 m.). Abu asmenys blaivūs.
Rugsėjo 13 d. gautas pranešimas, kad apie 18 val. kieme, esančiame Kidulių sen. Šiaudinės k., būdamas neblaivus, vyras (gim. 1960 m.) smurtavo prieš buvusią sutuoktinę (gim. 1960 m.). Šakių ligoninėje moteriai diagnozuotas galvos paviršinis sužalojimas. Vyras sulaikytas.
Praėjusią savaitę Valstybinėje darbo inspekcijoje (rugsėjo 9 d. duomenimis) gautas pranešimas apie įvykį darbe, kai buvo sunkiai pakenkta darbuotojo sveikatai.

Rugsėjo 1 d. ūkininko A. L. ūkyje, Kriūkų seniūnijos Jokūbonių kaime, apie 9 val. ryto cukinijų lauke ūkio darbuotojai nuiminėjo derlių, skynė cukinijas. Traktorius, sukdamas į dešinę, kairiuoju priekabos ratu pervažiavo ūkio darbuotoją (gimusią 1961 m.). Atvykus pareigūnams nukentėjusioji gulėjo ant žemės, skundėsi dešinės pusės klubo skausmais, dėl patirtų sužalojimų išvežta į Kauno klinikas. Jai nustatyta politrauma ir daugybiniai kūno sužalojimai. Traktoriaus vairuotojas buvo blaivus, pažymėjimą turi, dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

„Draugo“ inf.
Apgavo
Rugsėjo 9 d. gautas Šakių gyventojos pranešimas, kad rugsėjo 7 d 18.21 val. ji iš savo banko sąskaitos pervedė 200 eurų užstatą asmeniui, iš kurio norėjo pirkti automobilį pagal skelbimą internetiniame prekybos automobiliais puslapyje. Tačiau iki šiol su pardavėju neina susisiekti, pinigai negrąžinti. Nuostolis 200 eurų.

Kyšis
Rugsėjo 10 d. 18.55 val. Meškinės k. vyras (g. 1960 m.), siekdamas išvengti baudžiamosios atsakomybės už vairavimą išgėrus (2,70 prom.), pareigūnui siūlė 1 tūkst. eurų kyšį. Vyras apklaustas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 227 str. 1 d.
Suniokojo
Rugsėjo 6 d. gautas Kauno r. gyventojos (gim. 1984 m.) pranešimas, kad motinai priklausančiame name, esančiame Žėglių k. (Žvirgždaičių sen.), kur pranešėja jau negyvena apie mėnesį laiko, buvo sudaužytos trys jai priklausančios vaizdo stebėjimo kameros. Nuostolis 180 eurų.

Smurtavo
Rugsėjo 7 d. gautas moters (gim. 1970 m.) pranešimas, kad 3 val. namuose, esančiuose Veršių k. (Sintautų sen.), prieš ją smurtavo neblaivus sutuoktinis (gim. 1966 m.). Vyras sulaikytas.
Rugsėjo 8 d. gautas pranešimas, kad rugsėjo 7 d. apie 22 val. namuose, esančiuose Šakiuose Kęstučio g., vyras (gim. 1982 m.) smurtavo prieš sugyventinę (gim. 1985 m.). Asmuo sulaikytas.

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
71

Reklama


188x376-ext

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos