baneris leidinys

Avarija

Rugsėjo 18 d. apie 13.27 val. Lukšių sen. Akmenynės k. susidūrė automobilis „Opel Zafira“, kurį vairavo vyras (gim. 1977 m.), ir automobilis „Toyota C-HR“, kurį vairavo moteris (gim. 1950 m.). Eismo įvykio metu nukentėjo „Opel Zafira“ keleivė (gim. 1981 m.), kuri pristatyta į LSMU ligoninę Kauno klinikas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. 1 d.

Smurtavo

Rugsėjo 19 d. apie 23.40 val. Kriūkų sen. Pieščių k. namuose, žodinio konflikto metu vyras (gim. 1972 m.) smurtavo prieš moterį (gim. 1973 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.

Kontrabanda

Rugsėjo 20 d. apie 9 val. Lukšių miestelyje vyro (gim. 1972 m.) sodyboje, ūkiniame pastate, rasta ir paimta 8 tūkst. 860 vnt. įvairių rūšių cigarečių pakelių, nepažymėtų Lietuvos Respublikos banderolėmis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 199-2 str. 2 d.
kelias simboliai
Penktadienį ant kelio Degutinės k. (Griškabūdžio sen.) raudonais dažais buvo užrašyta ne tik CCCR, bet ir išpiešta raidė Z, svastika, Wagner, M 16. (M. Puskunigio nuotr.)


Gintarė MARTINAITIENĖ

Penktadienio ryte pastebėta, kad ties Degutinės kaimu (Griškabūdžio sen.) kelio danga išpaišyta Rusijos sukeltą karą šlovinančiais ženklais. Dėl įvykio pradėtas tyrimas.
Ant kelio raudonais dažais buvo nupiešta ne tik svastika, bet ir tokie užrašai kaip raidė Z, kuri agresorei pradėjus karą Ukrainoje tapo agresyvumo bei kraugerystės simboliu, Wagner, M 16 ar CCCR su greta nupiešta penkiakampe žvaigžde. Viena pirmųjų šiuos užrašus pastebėjo į darbą važiuojanti Žvirgždaičių...

(Daugiau paskaityti galite rugsėjo 19 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
Šakių rajono savivaldybės administracija kaltina buvusį merą Edgarą Pilypaitį esą šis negrąžino telefono, kuriuo naudojosi eidamas mero pareigas. Buvęs rajono vadovas sako, kad tai eilinės audros kėlimas ir politinis kerštas.
Sukčiavo
Rugsėjo 15 d. apie 10 val. į Šakių rajono policijos komisariatą kreipėsi moteris (gim. 1982 m.), kuri pareiškė, kad rugsėjo 14 d. apie 14 val. socialiniame tinkle „Facebook“ gavo žinutę, jog laimėjo loterijoje, suvedus banko kortelės duomenis, iš jos banko sąskaitos buvo nuskaičiuoti 560 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 182 str. 1 d.

Avarija
Rugsėjo 15 d. 22.44 val. Sintautų sen. Užpjaunių k. Beržų g. automobilį „VW Passat“ vairavo, atsitrenkė į bendro naudojimo pašto dėžutę bei ją apgadino neblaivus, teisės vairuoti šią transporto priemonę neturintis vyras (gim. 2001 m.). Vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,62 prom. Automobilis išgabentas į saugojimo aikštelę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281-1 str. 1 d.

Narkotikai
Rugsėjo 16 d. apie 21 val. Plokščių sen. Jotijos k. vyro (gim. 1987 m.) namuose rasta popieriaus skiautė su viduje esančiais baltos spalvos milteliais bei stiklinis puodelis su viduje esančiu skysčiu ir baltos spalvos milteliais su galimai narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 259 str. 2 d.
paspirtukai gatveje
Nors mūsų rajone su paspirtukininkais nėra tokios didelės problemos kaip didmiesčiuose, tačiau jie laksto gatvėmis be šalmų ir liemenių, kai kurie įsigudrina ir vaikus juo pavežti, nors privalėtų laikytis tokių pačių taisyklių, kaip ir dviratininkai. D. Pavalkio nuotr.

Asta Saulė ŠULSKYTĖ  

Nuo rugsėjo 1-osios, siekiant užtikrinti pėsčiųjų, ypač mažųjų, saugumą rajono keliuose ir gatvėse, prie pėsčiųjų perėjų dirbo sustiprintos policijos pajėgos, vyko saugaus eismo akcijos. Tai, ką per šį laikotarpį pamatė policijos pareigūnai, nedžiugina. Bene labiausiai juos glumina pėsčiųjų, ypač suaugusiųjų, elgesys. O kur dar neatsakingi dviratininkai ir paspirtukų vairuotojai...

Šakių bendruomenės pareigūnės Aušros Mockevičiūtės tvirtinimu, pirmosiomis rugsėjo savaitėmis buvo nustatyta gana rimtų pažeidimų.

Ji pabrėžė, kad...

(Daugiau paskaityti galite rugsėjo 15 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
gaisras mb
Per gaisrą išdegė priekinė kėbulo dalis, apdegė bei aprūko automobilio salonas. Šakių PGT nuotr.


Ketvirtadienio naktį ugniagesiai skubėjo į Striūpų k. (Šakių sen) gesinti užsiliepsnojusio automobilio.
Smurtavo
Rugsėjo 11 d. apie 17 val. Gelgaudiškio sen. Pajotijo k., Liepų g., namuose, žodinio konflikto metu vyras (gim. 1978 m.) smurtavo prieš moterį (gim. 1976 m.), kuri pristatyta į Šakių ligoninę. Įtariamasis sulaikytas ir pristatytas į ilgalaikio sulaikymo patalpas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.
Rugsėjo 13 d. apie 20.40 val. Šakiuose, Griškabūdžio g., viešoje vietoje, vyras (gim. 1967 m.) ir vyras (gim. 2001 m.) smurtavo prieš vyrą (gim. 1954 m.), kuris pristatytas į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 138 str. 1 d.
Rugsėjo 13 d. apie 21 val. Gelgaudiškyje, Nemuno g., namuose, žodinio konflikto metu vyras (gim. 1951 m.) smurtavo prieš moterį (gim. 1989 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.
Sekmadienio rytą pareigūnai paskelbė planą „Skydas“, nes miške Gerdžių kaime (Lukšių sen.) buvo rastas sprogmuo.

Pranešimas apie miške Gerdžių kaime rastą sprogmenį buvo užregistruotas 11 val. 02 min. Buvo įvestas planas „Skydas“. Ugniagesiai gelbėtojai budėjo sprogmens radimo vietoje iki kol atvyko Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono sprogmenų neutralizavimo būrys ir sunaikino vietoje RG42 rankinę granatą.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos