baneris leidinys

Kaip informavo Marijampolės apskrities Vyriausiasis policijos komisariatas (VPK), praėjusią savaitę Marijampolės apskr. VPK Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai Lukšių sen. Marčiukų k. sustabdė automobilį „VW Sharan“, kurį vairavo Gelgaudiškio sen. Daukantiškių k gyventojas (gim. 1995 m.). Automobilyje rasta apie penki gramai galimai narkotinės medžiagos kanapių ir 10 vnt. galimai psichotropinės medžiagos MDMA.
Apvogė
Liepos 12 d.  08.04 val. policija gavo pranešimą, kad Kidulių seniūnijos Gudlaukio kaime pavogtas akumuliatorius 12v/180Ah iš užrakintos metalinės talpos, kuri stovėjo laukuose. Nuostolis 94 eurai.

Liepos 13 d. apie 17 val. vyras, atvykęs į savo sodybą, esančią Šakių seniūnijos Šilgalių kaime,  pastebėjo, kad pavogtas benzininis pjūklas. Daiktas pavogtas atplėšus langą ir įsibrovus į sodyboje esantį ūkinės paskirties pastatą. Nuostolis 200 eurų.

Smurtavo
Liepos 14 d. Kidulių seniūnijos Sutkių kaimo gyventoja (gim. 1974 m.)  pranešė policijai, kad prieš ją namuose smurtavo neblaivus (2,77 prom.) sugyventinis (gim. 1966 m.). Moteriai Šakių ligoninėje nustatytas krūtinės sumušimas, po apžiūros ji išleista į namus. Vyras sulaikytas.

Neblaivus
Liepos 14 d. 21.20 val. Šakiuose Vasario 16-osios gatvėje sustabdytas automobilis „Opel Astra“, kurį vairavo ne tarnybos metu neuniformuotas, galimai neblaivus (blaivumą tikrintis atsisakė) Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie VRM Pagėgių pasienio rinktinės Kybartų pasienio užkardos vyresnysis pasienietis A. S. (gim. 1984 m.).
Apvogė
Liepos 9 d. Kidulių seniūnijos Maštaičių kaimo gyventojas pranešė policijai, kad iš jo namų galimai buvo pavogta jam priklausanti banko kortelė, mobiliojo ryšio telefonas „Nokia 216“, asmens tapatybės kortelė. Vyras įtaria, kad vagystė galėjo įvykti tarp birželio 30 ir liepos 2 d. Vagys, pasinaudoję kortele, liepos 3 d. išgrynino ir pasisavino 850 eurų.

Smurtavo
Liepos 11 d. apie 19.40 val. Sudargo seniūnijoje Svaiginių kaime, namo kieme, prieš Slavikuose gyvenančią merginą (gim. 1991 m.) smurtavo pažįstama bendraamžė iš Rociškių kaimo. Nukentėjusioji dėl suduotų smūgių jautė fizinį skausmą.
antanaitiene
Nuotr. Šakių rajono apylinkės teismo pirmininkė Lina Antanaitienė nuo šiol bus ir Marijampolės apylinkės teismo pirmininko pavaduotoja.

Liepos 2 d. Šakių rajono apylinkės teismo pirmininkė Lina Antanaitienė paskirta Marijampolės apylinkės teismo pirmininko pavaduotoja.

Liepos 9 d. Teismo pirmininkas Laimonas Noreika kolektyvui pristatė naująją pavaduotoją. Teismo pirmininkas palinkėjo pavaduotojai sėkmingo ir sklandaus darbo, aptarė administravimo teisme viziją. Antanaitienė teisėja dirba nuo 2000 metų.
„Draugo“ inf.
Buvome skelbę, kad Vilniaus apygardos teismas jau baigė nagrinėti bylą dėl Šakių rajono laikraščio „Valsčius“ perėmimo, prekinio ženklo ir visų su šia neeiline situacija susijusių niuansų ir birželio 14 d. skelbs nuosprendį, tačiau...
Liepos 6 d. 40 min. po vidurnakčio Kretkampio kaime, esančiame Lekėčių seniūnijoje, įvyko tragiška nelaimė.

 Apleistų poilsinių namų teritorijoje rasta moteris (g. 1991 m.), kuri dėl įvairių kūno sužalojimų vežama į ligoninę mirė.
Rado narkotikų
Birželio 5 d. 18.45 val. Lukšių seniūnijos Marčiukų kaime sustabdytas automobilis „VW Sharan“, kurį vairavo Gelgaudiškio seniūnijos Daukantiškių kaimo gyventojas (gim. 1995 m.). Automobilyje rasta apie 5 gramus galimai narkotinės medžiagos kanapių ir 10 vienetų galimai psichotropinės medžiagos MDMA, gelsvos spalvos.

Smurtavo
Birželio 6 d. policija gavo pranešimą, kad birželio 5 d. vakare namuose, esančiuose Šakiuose S. Banaičio gatvėje, vyras (gim. 1979 m.) smurtavo prieš sutuoktinę (gim. 1983 m.).

Liepos 8 d. policija gavo pranešimą, kad Barzdų miestelio gyventojas (gim. 1974 m.) apie 20 val. naudojo fizinį smurtą prieš savo nepilnametį sūnų (gim. 2001 m.) ir sutuoktinę (gim. 1978 m.). Sutuoktiniui nustatytas 1,62 prom. girtumas, sutuoktinei taip pat nustatytas girtumas – 2,60 prom. Nepilnametis nuvežtas į ligoninę. Šakių ligoninėje jam nustatyta kairio peties ir dešinės plaštakos sumušimas. Po apžiūros vaikas išleistas į namus. Moteris medikų pagalbos atsisakė ir iš priėmimo skyriaus pasišalino. Vyras buvo sulaikytas.

Vairavo išgėręs
Liepos 7 d. 16.33 val. policija gavo pranešimą apie nesaugų vairavimą. Pareigūnai, atvykę į Šaulių gatvę Šakių mieste, rado automobilio „Opel Vectra“ vairuotoją (gim. 1963 m.), kuris galimai vairavo minėtą automobilį. Jam nustatytas 3,03 prom girtumas. Asmuo teisę vairuoti turi, automobilio dokumentai tvarkingi.
Birželio 27 d. Kauno apygardos teismas paskelbė teismo sprendimą teisiniame ginče tarp UAB „NEG Recycling“ ir UAB „Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centras“ (MAATC). Teismas atmetė UAB „NEG Recycling“ ieškinius ir MAATC priešieškinį.

Kauno apygardos teismas iš ieškovės UAB „NEG Recycling“ atsakovei UAB „Marijampolės atliekų tvarkymo centras“ priteisė 41 tūkst. 692 eurų baudą už netinkamą sutarties vykdymą bei 16 tūkst. 800 eurų bylinėjimosi išlaidų. Iš ieškovės UAB „NEG Recycling“ valstybei priteista 21,44 euro išlaidos, susijusios su procesinių dokumentų įteikimu.

Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos