baneris leidinys

Praėjusią savaitę į Šakių rajoną turėjo atvykti išminuotojai – dviejų skirtingų seniūnijų laukuose buvo rasti sprogmenys. Pranešimai apie sprogmenis padažnėja kasmet, kai laukuose vyksta pats darbymetis.

Pirmadienį apie 11 val. specialiosios tarnybos buvo iškviestos į Pikžirnių k. (Sintautų sen.), kur laukuose dirbant žemę buvo rastas sprogmuo. Tarnybos įvedė planą „Skydas“ ir budėjo vietoje, kol atvyko Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono sprogmenų neutralizavimo būrys. Specialistai rado čia 120mm minosvaidžio minos dalį. Ją išminuotojai sunaikinimui išsivežė.
Mirė
Rugsėjo 13 d. apie 21 val. Lekėčiuose rastas mirusio vyro (gim. 1964 m.) kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Vagystė
Rugsėjo 15 d. apie 7 val. Lukšių miestelyje buvo rastas automobilis „Peugeot Boxer“, kuriam šių metų rugsėjo 13 d. Lenkijoje buvo paskelbta paieška. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 178 straipsnį, pagal kurį asmuo baudžiamas viešaisiais darbai arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.
Šeštadienio vakarą apie 18 val. ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą, kad Keturnaujienos k. (Sintautų sen.) ant kelio guli medis.

Atvykę į vietą gelbėtojai rado minėtame kaime Keturnaujienos gatvėje ant važiuojamosios kelio dalies gulintį medį. Ugniagesiai medį supjaustė ir patraukė nuo kelio. Važiuojamoji kelio dalis buvo nušluota.

„Draugo“ inf.
Smurtavo
Rugsėjo 11 d. apie 1 val. policija gavo pranešimą apie smurtavimą – Kudirkos Naumiestyje vyras (gim. 1997 m.) smurtavo prieš moterį (gim. 1996 m.). Smurtavęs asmuo buvo sulaikytas.

Narkotikai
Rugsėjo 11 d. 23.25 val. policijos pareigūnai Šakiuose Bažnyčios g. pas vyrą (gim. 1984 m.) rado indelį su galimai narkotine psichotropine medžiaga. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 259 straipsnį, pagal kurį asmuo gali būti baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.
Rugsėjo 6 d. 4.41 val. ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą dėl gaisro Valenčiūnuose (Kidulių sen.).

Paaiškėjo, jog Žiedo g. esančioje namų valdoje dega mėsos rūkykla. Pastatas nedidelis, tačiau medinis. Per gaisrą rūkykla sudegė visiškai. Ugniagesiams pavyko išgelbėti už 5 m nuo rūkyklos stovintį mūrinį ūkinį pastatą ir medinį garažą.
Smurtavo
Rugsėjo 7 d. apie 10 val. į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių kreipėsi vyras (gim. 1981 m.), kuris nurodė, kad savaitgalį Žėglių k. (Žvirgždaičių sen.) prieš jį smurtavo penki asmenys.

Pavogė
Rugsėjo 7 d. apie 8 val. Gelgaudiškyje gyvenanti pranešėja (gim. 1932 m.) pastebėjo ir parnešė policijai, kad iš malkinės yra galimai pavogtos malkos. Patirta 50 eurų žala.
suoliukai sulauzyti
Per pastarąsias dvi savaites J. Lingio parke, prie krepšinio aikštelės, paežerėje, pasiesartyje chuliganai įsisuko niokoti naujus suoliukus – devyniolikai suoliukų visiškai nulaužtos jų metalinės atramos, kurios laikė medinį nugaros atlošą. K. Dovydaitienės nuotr.

Rita PLAUŠINAITYTĖ-ŠERKŠNIENĖ

Vasaros viduryje Šakių miesto centre, parkuose, pasiesartyje atsirado daug naujų suolelių, kad gyventojams iš tiesų būtų patogu ir gera miesto rekreacinėse zonose. Deja, nauji suoleliai jau užkliuvo chuliganams – pastarosiomis savaitėmis suniokoti net devyniolika suoliukų J. Lingio parke, pasiesartyje ir paežerėje prie naujai ten įrengtų treniruoklių.
Sukčiavimas
Rugsėjo 2 d. policijai pranešė Šakių gyventoja (gim. 1982 m.), kad šių metų liepos mėnesį socialiniame tinkle su ja susisiekė nepažįstamas asmuo, kuris apgaulės būdu išviliojo 6 tūkst. 620 eurų. Policija pardėjo tyrimą dėl sukčiavimo pagal Baudžiamojo kodekso 182 straipsnį.

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos