baneris leidinys

Sekmadienį rajone, dirbdami laukus, žemdirbiai rado du sprogmenis.

Balandžio 18 d. 14 val. Laučiškių k. (Lukšių sen.) laukuose rastas sprogmuo. Buvo įvestas planas „Skydas“, kurio metu tarnybos budėjo, kol atvyko išminuotojai. Paaiškėjo, jog tai 82 mm minosvaidžio mina, kurią išminuotojai sunaikino vietoje.
virtualus patrulis
Nuo šiol viešosios tvarkos patrulio pastabų galima sulaukti ne tik gyvai, bet ir internetinėje erdvėje, kur trys pareigūnai pradėjo kontroliuoti socialinių tinklų, straipsnių ir komentarų turinį. Lietuvos policijos nuotr.


Rita PLAUŠINAITYTĖ-ŠERKŠNIENĖ

Nereikia nustebti socialiniuose tinkluose sulaukus policijos pareigūnų pastabos – nuo praėjusios savaitės elektroninėje erdvėje pradėjo patruliuoti virtualus patrulis. Šį darbą atliks trys pareigūnai, kurių pagrindinė užduotis – nusikalstamų veikų ar administracinių nusižengimų prevencija elektroninėje erdvėje.

Dar prieš mėnesį policijai pristačius šią naujovę, susilaukta didelio ažiotažo – ar neatsitiks taip, kad...

(Daugiau paskaityti galite balandžio 16 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
Griškabūdyje dar tik prieš pusmetį įrengta vaikų žaidimo aikštelė, tačiau balandžio pradžioje buvo pastebėta, kad ji apgadinta.

„Sūpynės bei čiuožykla yra skirtos 3–10 metų vaikams, tačiau aikštelė greitai tapo ir vyresniųjų mėgstama susibūrimo vieta. Bėda, jog apie problemą buvo pranešta tik po kelių dienų, o kameros saugo neilgo laikotarpio įrašus, tad, kas apgadino aikštelę, išsiaiškinti nepavyko“, – teigia Griškabūdžio bendruomenės centro pirmininkė Agnė Paškauskienė.
Policija vis dar daug dėmesio skiria užtikrindama karantino sąlygų laikymąsi šalyje, bet pažeidėjų nemažėja.

Daugiausiai pranešimų pareigūnai gauna apie daugiau nei vieno šeimos ūkio kontaktus arba rengiamus vakarėlius, be to, jiems dar reikia sukontroliuoti ir saviizoliacijoje esančius asmenis.
Trečiadienio vakarą, jau tamsiu paros metu, girtas vairuotojas nesuvaldė mikroautobuso ir, nulėkęs nuo kelio, įvažiavo į kūdrą.

Balandžio 14 d. apie 22 val. policijai pranešta, kad Pieščių k. (Kidulių sen.) rastas  nuo kelio nuvažiavęs ir į kūdrą  įvažiavęs automobilis „VW Transporter“. Prie automobilio rastas Vilniaus gyventojas (gim. 1974 m.), kuris prisipažino vairavęs automobilį. Vairuotojui buvo nustatytas 2,65 prom. girtumas. Mikroautobusiuką iš kūdros traukė ugniagesiai gelbėtojai, o vėliau jis buvo perduotas saugojimui. Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos duomenimis, autobusiukas, prieš nulėkdamas į prūdelį, dar buvo atsitrenkęs į medį.
gaisras traktorius
Šeštadienį tręšdamas žemę laukuose užsidegė traktorius „John Deere“, o nuo liepsnų smarkiai nukentėjo ir prie jo prikabintas trąšų barstytuvas. Skaitytojo nuotr.


Šeštadienį po vidurdienio laukuose dirbant lauko darbus užsidegė traktorius „John Deere“.
Šeštadienį rajone policijos pareigūnams įkliuvo trys girti vairuotojai. Vienas iš jų pateko į eismo įvykį, o du iš šių vairuotojų netgi neturėjo teisių.

Balandžio 10 d. apie 6 val. Lekėčių žiedinėje sankryžoje automobilis įvažiavo į stulpą. Į vietą nuvykę policijos pareigūnai rado stovintį automobilį „VW Golf“, o šalia jo vyrą (gim. 1983 m.). Vyriškis yra Kauno rajono gyventojas, o pareigūnams prisipažino vairavęs automobilį. Jam nustatytas 2,08 prom. girtumas. Vyras teisės vairuoti neturi. Automobilis perduotas saugojimui.
Prasidėjus pavasariniams darbams, laukuose žemdirbiai vėl pradėjo rasti sprogmenų, kurie, tikėtina, dar užsilikę nuo Antrojo pasaulinio karo laikų. Praėjusį ketvirtadienį Kidulių seniūnijoje rasta netgi aviacinė bomba.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, balandžio 8 d. apie 13 val. Aleksandravos k. (Kidulių sen.) pranešta apie laukuose rastą sprogmenį. Nedelsiant buvo įvestas planas „Skydas“ ir specialiosios tarnybos budėjo, kol atvyko išminuotojai. Pasirodo, laukuose dirbant žemę buvo rasta aviacinė bomba, kurią išminuotojai išsivežė į poligoną sunaikinti.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos