baneris leidinys

Rugsėjo 19 d. traktorių vairavęs garbaus amžiaus vyras Griškabūdžio miestelyje kliudė keliu ėjusią mergaitę.

Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 buvo gautas pranešimas, kad Griškabūdyje prieš 11 val. ryto traktorininkas kliudė mergaitę ir nuvažiavo. Buvo iškviesti medikai, policijos pareigūnai. Iškart po įvykio socialiniame tinkle pasirodė informacija su prašymu  atsiliepti iš įvykio vietos nuvažiavusį traktoriaus vairuotoją.
Rugsėjo 19–20 d. Šakių rajone išminuotojams teko nukenksminti du sprogmenis, praneša Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas.

Pirmadienį, 13.09 val. gautas pranešimas, kad Sintautų sen. Barandų k. laukuose rastas sprogmuo. Įvestas planas ,,Skydas“.
Vagystės
Rugsėjo 18 d. 02.53 val. Šakiuose, Kęstučio g., iš traktoriaus pavogta apie 80 litrų žymėto dyzelinio kuro. Padaryta apie 100 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 2 d.
Laikotarpyje nuo rugsėjo 12 d. iki rugsėjo 13 d. Šakių sen. Vilkeliškių k. Sodų g. iš moters (g. 1937 m.) namų pavogti 250 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 4 d.
Rugsėjo 21 d. 15.30 val. Šakiuose, Beržų g., iš automobilio pavogta rankinė su pinigais ir asmens dokumentais. Padaryta apie 320 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 4 d.
Bendradarbiaujant su Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnais, Šakių bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė lankėsi Kriūkų seniūnijoje bei kalbėjosi apie vagysčių ir sukčiavimų grėsmę.

Praėjusią savaitę jungtinė policijos ir priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnų komanda lankėsi Kriūkų seniūnijoje pas vienišus, garbaus amžiaus ar atokiai gyvenančius gyventojus. Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresnysis inspektorius Rolandas Pavalkis prevenciškai tikrino, kaip gyventojai pasiruošę kūrenimo sezonui: ar tvarkingos krosnys, kaminai, ar gyvenamosiose patalpose įrengti dūmų detektoriai, o bendruomenės pareigūnė su gyventojais kalbėjosi apie vagysčių ir sukčiavimų grėsmę bei dalino saugaus eismo patarimus ir priminė saugaus eismo reikalavimus.
Vagystė
Rugsėjo 15 d. nakties metu Kriūkų sen. Gerdžiūnų k., Nykos g., iš automobilio „VW Cady“ galimai pavogti pinigai. Padaryta apie 815 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 2 d.

Smurtavo
Rugsėjo 17 d. 3.07 val. Griškabūdyje, Skrynupių g., namuose kilus konfliktui, vyras (g. 1994 m.) smurtavo prieš neblaivų (2,15 prom.) vyrą (g. 2000 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.
Rugsėjo 17 d. apie 12.00 val. Sintautų sen. Gaisrių k., namų garaže, neblaivus vyras (g. 1999 m.) smurtavo prieš neblaivų vyrą (g. 1988 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.
Smurtavo
Rugsėjo 13 d. 00.40 val. Šakių sen. Prūselių k., Miško g., kilus konfliktui, vyras (g. 1983 m.) smurtavo prieš moterį (g. 1982 m.). Įtariamasis sulaikytas ir pristatytas į ilgalaikio sulaikymo patalpas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.
Rugsėjo 13 d. 00.45 val. Šakių sen. Prūselių k., Miško g., kilus konfliktui, vyras (g. 1983 m.) smurtavo prieš vyrą (g. 1992 m.). Nukentėjusysis išvežtas į LSMU ligoninę „Kauno klinikos“. Įtariamasis sulaikytas ir pristatytas į ilgalaikio sulaikymo patalpas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 138 str. 1 d.
gaisras pas laukaiti
Pastato šeimininkas Martynas Laukaitis kol kas negali tiksliai įvardyti patirtų nuostolių, tačiau pripažino, kad turtas buvo nedraustas. Šakių PGT nuotr.

Sekmadienio rytą Kriūkų sen. Pajotulių k. užsidegė ūkinis pastatas – pranešė Bendrasis pagalbos centras. Į įvykio vietą išvyko ugniagesiai, informuoti medikai, policija. Didelės ugniagesių pajėgos kovojo su pastato stogą prarijusia ugnimi.
rusu numeriai
Fiksuotas ne vienas atvejis, kai į mūsų šalį įvažiuojantys rusai slepia tikruosius automobilių numerius. Lietuvos policija nuotr.


Policija praneša, kad policininkai ir pasieniečiai fiksuoja atvejus, kai Rusijos Federacijos piliečiai, siekdami nuslėpti, kad yra iš Rusijos, prieš išvykdami iš Lietuvos teritorijos ar atvykę į ją, patys pasikeičia savo transporto priemonių valstybinius numerius.

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos