baneris leidinys

21-erių metų jaunuolis dar praeitų metų vasarą susimušė su kitu jaunuoliu ir pastarajam sulaužė nosį Už tai mušeikai paskirta vienerių metų laisvės apribojimo bausmė.

Kaltinamasis M. B. teismui sakė, kad praėjusių metų birželio mėnesį (tikslios dienos, kada viskas įvyko, neprisimena) sesuo jį ir jo draugą E. G. atvežė į Šakius, iki vienos mieste esančios degalinės. Iš čia vaikinai pėsčiomis patraukė iki prekybos centro, kur susitiko brolius D. B. ir M. B. bei dar vieną asmenį, kurio jis nepažinojo. Šie kaltinamajam pasiguodė, kad einančius per apleistą buvusių prekybos bazių teritoriją juos užgauliojo, įžeidinėjo, grasino sumušti grupė jaunuolių. Todėl visi pasitarė, kad reikia nuėjus išsiaiškinti santykius.
Vykdant neblaivių vairuotojų, privalomų saugos priemonių naudojimosi, akcizais apmokestinamų prekių naudojimo, kitų eismo dalyvių daromų teisės pažeidimų kontrolę, kovo 9, 16, 17 dienomis buvo vykdomos policinės priemonės Girėnuose, Lukšiuose, Griškabūdyje bei Šakių mieste ir rajone.

Kaip informavo Šakių rajono policijos komisariatas, minėtų akcijų metu buvo patikrinta virš 200 lengvųjų automobilių ir jų vairuotojų. Minėtų priemonių metu Girėnų kaimo ribose nustatytas 31 pažeidėjas: 24 asmenims surašyti protokolai pagal LR Administracinių nusižengimų kodekse (ANK) nenumatytus Kelių eismo taisyklių pažeidimus, vienam asmeniui surašytas protokolas pagal LR ANK 417 str. 1d. (Kelio ženklų ar ženklinimo nesilaikymas, vairuotojo pareigų pėstiesiems nevykdymas, įspėjamųjų signalų naudojimo tvarkos pažeidimas). Taip pat vienas asmuo vairavo transporto priemonę būdamas neblaivus – jam nustatytas lengvas neblaivumas, o dar vienas asmuo neviršijo leistinos neblaivumo normos (nustatytas 0,29 prom. girtumas). Du asmenys pažeidė naudojimosi saugos diržais, vaikų ūgiui ir svoriui pritaikytomis atitinkamos grupės sėdynėmis tvarką.
Pirmadienį ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į Kudirkos Naumiestį, buvo gautas pranešimas apie degantį sodo namelį.

Kovo 19 d. 18.05 val. buvo gautas pranešimas apie degantį sodo namelį Kudirkos Naumiestyje Santakos 4-ojoje gatvėje. Namelis priklausė Vilkaviškio r. Pilviškių gyventojui.
Vagystė
Kovo 20 d. apie 8 val. pranešta, jog apie 6 val. buvo įsibrauta į sandėlį, esantį Barzdų sen. Baltrušių k., iš kurio bandyta pavogti elektros variklių dalis, tačiau asmuo buvo pastebėtas ir pabėgo.
Sekmadienį kilo gaisras Gelgaudiškio sen., kurio metu stipriai apdegė dalis gyvenamojo namo.

Ugniagesiai gelbėtojai apie 12.30 val. gavo pranešimą, kad dega namas Daukantiškių k. Atžalyno g. 24. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, atvira liepsna degė medinis vieno aukšto, apkaltas plastikinėmis dailylentėmis namas, kurio stogas dengtas skarda. Gaisro metu apdegė aštuoni kv. m lauko sienos, išdegė pastogė virš katilinės priestato.
Kyšis
Kovo 15 d. apie 15.45 val. Sintautų sen. Bliūkiškių k. vyras (g. 1959 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės (gabeno galimai neteisėtai supirktą juodojo metalo laužą), Šakių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėjui davė 100 eurų kyšį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Sumušė
Kovo 17 d. 20.47 val. gautas pranešimas, kad vyrą (g. 1997 m.), gyv. Šakių sen. Valenčiūnų k., namuose sumušė sugyventinė (g. 1995 m.), kuriai nustatytas 1,38 prom. girtumas. Moteris sulaikyta.
30-metis rajono gyventojas L. D. neblaivus sėdo už sutuoktinės automobilio vairo, už tai gavo solidžią baudą, neteko automobilio bei dvejus metus negalės vairuoti transporto priemones.

Nedirbantis L. D. teismui pasakojo, kad sausio 22 d. popietę sėsdamas prie automobilio „Volvo S+V70“ vairo nesitikėjo, kad dar gali būti „su promilėmis“.

Vyriškis prisipažino, kad alkoholį vartojo iš vakaro ir gėręs buvo nedaug. Teisme teigė, kad gėrė kažkokį stiprų spalvotą alkoholinį gėrimą, kurio pavadinimo nepamena. Žinojo, kad reikės kitos dienos rytą žmoną su vaikais vežti į Šakius pas gydytojus, o po to dar nuvykti su sutuoktine S. D. į Šakių policijos komisariatą apklausoms. Pilietis L. D. pasakojo, kad ryte, nesijausdamas girtas ar pagiringas, sėdo už žmonos S. D. vardu registruoto automobilio „Volvo S+V70“ vairo ir apie 10 val. su žmona ir dviem vaikais bei kaimyne atvažiavo į Šakius. Žmoną su vaikais ir kaimyne paliko prie Šakių ligoninės, o pats nuvažiavo į vieną mieste esančią kavinę pavalgyti pusryčių, mat namuose nespėjo papusryčiauti. Anot kaltinamojo L. D., pavalgęs užsisakė 50 g degtinės, kurią kavinėje išgėrė. Neilgai trukus jam paskambino žmona ir pranešė, kad susitvarkė reikalus, pasakė, kad jis gali atvažiuoti jų pasiimti. Paėmęs žmoną su vaikais ir kaimynę nuvažiavo į policijos komisariatą, nes 13 val. buvo kviečiami ten atvykti. Po policijos atliktų apklausų važiuojantį Šakiuose, Šaulių g., kaltinamąjį L. D. pasivijo policijos automobilis su įjungtais švyturėliais ir sustabdė. Policijos pareigūnai iš karto pareikalavo pasitikrinti girtumą. L. D sutiko ir į alkoholio matavimo prietaisą įpūtė 1,95 prom. Vyras nedelsiant buvo pristatytas į Šakių ligoninę kraujo mėginio paėmimui.
Antradienio rytą ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į Kidulius, buvo gautas pranešimas apie gaisrą individualiame name.

Sausio 13 d. 8.55 val. gautas pranešimas apie tai, kad Kidulių k. Nemuno g. 63. dega namas.

Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos