Praėjusį penktadienį rajono ugniagesiai gelbėtojai gaisrų gesinti važiavo net du kartus: apie 17 val. užsidegė gyvenamasis namas Pavilkijo kaime (Lekėčių sen.), o prieš pat vidurnaktį – Šakių mieste degė lauko pavėsinė.

Liepos 21 d. 16.24 val. buvo gautas pranešimas, kad dega namas Pavilkijo kaime. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, namas degė atvira liepsna. Namas buvo medinis, stogas dengtas skarda. Gaisro metu nudegė stogas, išdegė vidus, viduje buvę namų apyvokos daiktai.
Sumušė
Liepos 21 d. 9.32 val. gautas pranešimas, kad Šakių seniūnijos Duobiškių kaimo gyventoją (g. 1986 m,), kuriam vėliau nustatytas girtumas (3,34 prom. ), namuose sumušė brolis (g. 1984 m.), jam taip pat nustatytas girtumas (3,01 prom. ). Smurtautojas sulaikytas.
Liepos 22 d. 23.22 val. Šakiuose, Kęstučio g. gyvenanti moteris (g. 1967 m.) savo namuose tampė nepilnametei (g. 2000 m.) dukrai už plaukų bei įspyrė į pilvą. Nukentėjusioji dėl sukelto fizinio skausmo į medikus nesikreipė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
gaisras konteineriai
Nuotr. Miesto centre užsidegę atliekų konteineriai kėlė grėsmę stovėjusiems automobiliams ir greta esančiam mediniam gyvenamajam namui.


Antradienio pavakarę ugniagesiai gelbėtojai skubėjo gesinti atliekų konteinerių Šakių miesto centre, V. Kudirkos g. 92 daugiabučio namo kieme.
Pasieniečiai Žiūrių kaime (Slavikų sen.) sulaikė tris sienos pažeidėjus, jie iš Rusijos Kaliningrado srities į Lietuvą pateko perplaukę Šešupės upę, kuria eina valstybinė siena.

Liepos 16 d. vėlų vakarą Valstybinės sienos apsaugos (VSAT) Pagėgių rinktinės Rociškių užkardos pasieniečiai Žiūrių kaimo prieigose pastebėjo laukais einančius tris vyrus. Nuo šios vietos iki sienos su Rusija – mažiau nei kilometras. Lietuvos ir Rusijos siena čia eina Šešupės viduriu.
Dingo
Liepos 13 d. 19.00 val. į policiją kreipėsi Šakių Kęstučio g. gyventojas (g. 1981 m.) ir pranešė, kad liepos 10 d. apie 10.00 val. jo motina (g. 1959 m.) dviračiu išvažiavo iš namų į parduotuvę ir iki šiol negrįžo. Moteris yra liekno kūno sudėjimo, pražilusi, apie 155 cm ūgio, mūvėjo sportines pilkos spalvos kelnes. Šiuo metu jos buvimo vieta nežinoma.
Liepos 16 d. apie 10.10 val. gautas pranešimas, kad liepos 15 d. apie 12.20 val. iš namų, esančių Sintautų seniūnijos Veršių kaime, išėjo vyras (g. 1979 m.). Jis yra apie 1.57 cm ūgio, smulkaus kūno sudėjimo, tamsių trumpų plaukų, vilkėjo juodus marškinius, mėlynos spalvos kelnes, avėjo juodus batus.

Suniokojo
Liepos 13 d. 9.25 val. gautas vyro pranešimas, kad apie 8.30 val. pastebėjo, kad prie namų, esančių Griškabūdžio seniūnijos Paluobių kaime, nulaužtos jam priklausančios devynios eglės ir pradurtas siloso rulonas. Nuostolis 430 eurų.
naras
Nuotr. Narai dirbo pamainomis, jie teigė, kad skenduolių paiešką sunkino neskaidrus Nemuno vanduo.


Savaitgalį Pakalniškių kaime (Gelgaudiškio sen.) Nemunas pasiglemžė 38 m. vyriškio gyvybę. Su juo kartu buvusios 33 m. moters kūną ugniagesiai gelbėtojai surado trečiadienio popietę už trijų kilometrų nuo tragedijos vietos ties Skaistakaimio kaimu.
Trečiadienio vakarą ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į eismo įvykį, buvo gautas pranešimas, kad griovyje apvirtęs automobilis.

Liepos 12 d. 21:43 val buvo gautas pranešimas, kad Lukšių seniūnijos Kuprių kaime žmonės pastebėjo griovyje apvirtusį automobilį Ford Focus“. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai rado griovyje automobilį, atjungė automobilio akumuliatorių, vėliau automobilį ištraukė iš griovio. Laimei sužalotų žmonių nebuvo. Vairuotojas medikų pagalbos atsisakė.

„Draugo“ inf.
Smurtavo
Liepos 8 d. gautas pranešimas, kad 19.04 val. Šakių seniūnijos Kisielių kaime namo kieme neblaivus (1,76 prom. ) vyras (g. 1995 m.) sugriebė rankomis sugyventinės mažametį sūnų (g. 2009 m.), jį pakėlė ir trenkė į žemę. Vėliau, pasiėmęs peilį, nuėjo į gretimą sodybą ir pagrasino susidoroti su sugyventinės artimaisiais. Vaikas, suteikus medikų pagalbą ligoninėje, išleistas gydytis į namus. Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Dingo
Liepos 10 d. į policiją kreipėsi Šakių savivaldybės gyventoja ir pranešė, kad liepos 8 d. išvyko sūnaus sugyventinė (g. 1984 m.) ir iki šiol negrįžo, jos buvimo vieta nežinoma. Moteris yra apie 1,70 metro ūgio, šviesių plaukų, liekno kūno sudėjimo.

Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos