baneris leidinys

Paskola
Spalio 7 d. Kidulių sen. Palankinės k. gyventoja (gim. 1998 m.) pranešė policijai, kad jos vardu paskolų bendrovėje šių metų kovo 25-30 dienomis buvo paimtos dvi paskolos. Bendra paskolų vertė 4 tūkst. 453 eurai. Pareiškėja teigia apie jos vardu paimtas paskolas nieko nežinojusi.

Vairavo girtas
Spalio 7 d. 11.40 val. buvo sulaikytas neblaivus vairuotojas. Pareigūnai nustatė, kad Šakiuose V. Kudirkos g. automobilį „Citroen Xsara Picasso“ vairuoja neblaivus Prūselių k. gyventojas (gim. 1968 m.). Vyrui nustatytas 2,62 prom. girtumas.
peciulytei
Angelų sargų dienos proga apdovanoti geriausi pareigūnai, tarp kurių ir Šakių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja Laimutė Pečiulytė, gavusi pirmojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklą už nepriekaištingą tarnybą. Marijampolės PK nuotr.


Šįmet rajono policijos pareigūnai savo profesinę šventę minėjo dvi dienas – trečiadienį Angelų sargų dienos proga už policijos darbuotojus buvo aukojamos šv. Mišios Šakių Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje, o penktadienį visos apskrities pareigūnai buvo pakviesti į Marijampolės kultūros centrą, kur gausiai apdovanoti už gerą darbą, nuopelnus ir tarnystę žmonėms.
gaisras rygiskiuose
Po gaisro iš gyvenamojo namo Rygiškių kaime liko tik pelenai, tarp kurių buvo rastas 89 m. senolės kūnas. Šakių PGT nuotr.


Šeštadienį apie 16 val. Griškabūdžio sen. Rygiškių k. individualiame name kilęs gaisras nusinešė senolės gyvybę.
Spalio 6 d. apie 20 val. Kiduliuose, Tilto gatvėje, užsidegė transporto priemonė.

Atvykus ugniagesiams gelbėtojams paaiškėjo, kad dega automobilio „VW Passat“ salonas. Gaisro metu apdegė ir apsilydė plastikinės salono detalės, trūko priekinis stiklas.

Manoma, kad gaisras kilo dėl transporto priemonės elektros instaliacijos gedimo.

„Draugo“ inf.
Vairavo girtas
Spalio 5 d. 00.20 val. Sudarge VSAT Pagėgių pasienio rinktinės Rociškių pasienio užkardos pareigūnai sustabdė automobilį „Opel Frontera“, kurį vairavo Sudargo sen. Grinaičių k. gyventojas (gim. 1972 m.). Vairuotojui nustatyta 1,80 prom. girtumas.

Pasigedo
Spalio 5 d. apie 9 val. vyras pranešė policijai, kad netoli savo namų, esančių Kriūkų sen. Dulinčiškių k., pasigedo jam priklausančių 5 meškerių, 2 spiningų, vienos inventorinės dėžės su masalais, sudedamo stalo ir žvejybinio fotelio, dviejų plastikinių kibirų su masalais, įvairių masalų, 8 meškerių laikiklių, 2 sietų žuvims, automobilio pertvaros, esančios tarp bagažinės ir salono, vieno termoso. Nuostolis apie 818 eurų.
Spalio 1-ąją, Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, Gelgaudiškyje įvyko tragiškas eismo įvykis – automobilis partrenkė ir mirtinai sužalojo gatve ėjusią 71-erių metų moterį.

Gelgaudiškyje, Tylos gatvėje, prie pat civilinių kapinių, 10 val. gatve artimųjų kapų ėjusiai tvarkyti gyventojai kelionė baigėsi mirtimi. Neoficialiais duomenimis, viduriu gatvės ėjusią moterį, galimai nepastebėjęs, partrenkė atbuline eiga važiavęs krovininio automobilio vairuotojas. Partrenkta moteris žuvo iš karto. Krovininį automobilį „Renault Master“ vairavo Kauno rajono gyventojas (gim. 1999m.). Eismo įvykio metu vairuotojas buvo blaivus, vairuotojo pažymėjimą turi. Eismo įvykį matę žmonės sako, kad krovininiu automobiliu važiavo prekes vežiojantis kurjeris.
Vairavo išgėręs
Spalio 1 d. apie 17 val. Barzdų sen. Žilių k. ribose pareigūnai patikrinimui sustabdė automobilį „VW Touran“, kurį vairavo Žilių k. gyventojas (gim. 1970 m.). Pasirodo, jog automobilio vairuotojas vairavo išgėręs – jam nustatytas 1,62 prom. girtumas.
avarija briedziuose
Avarijos metu stipriai apgadintas automobilis „Renault Megane Scenic“, nukentėjo jo vairuotojas ir keleivis. Marijampolės PK nuotr.

Praėjusios savaitės ketvirtadienio vakarą, 19.59 val., kelyje Šakiai–Plokščiai  girtas automobilio vairuotojas nepastebėjo ta pačia kryptimi keliu važiuojančio traktoriaus ir atsitrenkė į jo priekabą.  

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
76

Reklama


188x376-lock

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos