baneris leidinys

Prokuratūra praneša, kad į teisiamųjų suolą sės iš jaunų merginų prostitucijos bandžiusi pelnytis skuodiškė ir šias paslaugas pirkti norėjęs šakietis.

Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorai, baigę tyrimą kaltinamuoju aktu, teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje 36-erių metų Skuodo rajono gyventoja ir 62-ejų metų Šakiuose gyvenantis vyras kaltinami prekyba žmonėmis ir pelnymusi iš kito asmens prostitucijos. Moteriai kaltinimai taip pat pareikšti ir dėl vaiko pardavimo prostitucijai (Baudžiamojo kodekso 157 straipsnio 1 dalis).
Vagystė
Sausio 28 d. 20.50 val. pastebėta, kad iš negyvenamo namo, esančio Šakių sen. Batiškių k., buvo pavogtas dujų balionas, įvairūs įrankiai, namų apyvokos daiktai, du dviračių rėmai bei apgadinti viduje esantys baldai. Patirta apie 300 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 2 d.
mockeviciute ausra
Šakių bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė kalba ne tik apie nepilnamečių padaromas nusikalstamas veikas, bet dėmesį atkreipia ir į rūkymo problemas bei elektronines cigaretes, kurios prilyginamos tabako gaminiams, jie nepilnamečiams iki 18 metų draudžiami. Nors problema išties aktuali, tačiau policija apie šio pobūdžio pažeidimus pranešimų gauna itin mažai. D. Pavalkio nuotr.

Gintarė MARTINAITIENĖ

Apie nepilnamečių nusikalstamumą kalbėdama Šakių bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė konstatuoja, kad jaunėja nusikalstamas veikas darančių asmenų amžius, be to, pareigūnės pastebėjimu, padarytos nusikalstamos veikos sunkėja. Daugiau nusikaltimų nepilnamečiai įvykdo ir kaimiškose vietovėse.

Pasak A. Mockevičiūtės, lyginant 2021-aisiais ir 2022-aisiais ištirtas nepilnamečių padarytas veikas, skaičiai padidėję. Pavyzdžiui, 2021 m. buvo ištirtos...

(Daugiau paskaityti galite sausio 27 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
sviestuvai dumcius
Gelgaudiškio seniūnas Valdas Dumčius situaciją paviešino ir socialiniame tinkle, neslėpė apmaudo dėl apgadintų apšvietimo lempų, dėl tokio vandalizmo kreipėsi į pareigūnus. Asmeninio archyvo nuotr.


Kaip sako Gelgaudiškio seniūnas Valdas Dumčius, gaila, kad kol vieni tvarko, kiti – niokoja: praėjusį savaitgalį prie Gelgaudiškio pažintinio tako buvo apgadintos šešios apšvietimo lempos.
Sušalęs
Sausio 24 d. buvo gautas pranešimas, kad į Šakių ligoninę pristatytas galimai sušalęs vyras (g. 1966 m.), kuris rastas Gelgaudiškio sen. Daukantiškių k. Ateities g., griovyje prie ūkinio pastato. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 138 str. 1 d.

Vairavo neblaivus
Sausio 25 d. 21.37 val. Lukšių sen. Lepšių k. Kuoriškės g. automobilį BMW vairavo neblaivus vyras (g. 1989 m.). Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,91 prom. Automobilis išgabentas į automobilių saugojimo aikštelę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281-1 str. 1 d.
Sekmadienio popietę Šakiuose J. Basanavičiaus gatvėje, daugiabutyje gyvenamajame name, kilo gaisras. Gaisro metu ne tik apdegė virtuvės reikmenys, nukentėjo ir bute buvusi moteris.

Ugniagesiai gelbėtojai 14.26 val. skubėjo į J. Basanavičiaus g. Atvykus ugniagesiams, daugiabučio namo vieno buto virtuvėje (3x4 m) atvira liepsna degė medinė spintelė, buvo uždūminta namo laiptinė. Namas trijų aukštų, mūrinis, stogas dengtas šiferiu.
slavikai
Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas trečiadienį pranešė, kad Šakių rajone vyro sužalotą šunį teko užmigdyti. Pirminiais duomenimis, sausio 17 d. Slavikų kaimo Mokyklos gatvėje 50-metis vyras žiauriai elgėsi ir sužalojo savo šunį. Dėl padarytų sunkių sužalojimų gyvūnui buvo atlikta eutanazija. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl žiauraus elgesio su gyvūnais.

Kaip skelbia lrytas.lt, kaimo žmones pribloškė, jog keturkojį pražudė pats šeimininkas, aplinkinių teigimu, be galo mylėjęs savo augintinį.
Smurtavo
Sausio 16 d. 13.20 val. Šakių sen. Prūselių k. Pievų g., namuose, neblaivus vyras (g. 1980 m.) smurtavo prieš moterį (g. 1967 m.). Įtariamasis sulaikytas ir pristatytas į ilgalaikio sulaikymo patalpas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.

Grasino
Sausio 16 d. 15.03 val. Lukšių mstl., Ežero g., vyrui (g. 1986 m.) ir jo sūnui grasino nužudyti ar sunkiai sutrikdyti sveikatą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 145 str.

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos