baneris leidinys

avarija2auto
Šeštadienio popietę Bridžių kaimo teritorijoje po automobilių susidūrimo abi transporto priemonės nulėkė į laukus, o avarijos metu nesunkiai buvo sužaloti juose buvę penki žmonės.

Šeštadienio popietę Bridžių kaimo ribose, susidūrus lengviesiems automobiliams, per eismo įvykį nukentėjo ne tik vairuotojai, bet ir keleiviai – mama ir du mažamečiai vaikai.
policija dok patikra
Per tris savitgalio dienas rajone buvo apsuktos 45 transporto priemonės. D. Pavalkio nuotr.


Nuo penktadienio policijos pareigūnai vėl suintensyvino judėjimo kontrolę postuose – penktadienį ir šeštadienį rajono keliuose budėjo keturi pareigūnų ekipažai, o sekmadienį tik du. Pastebima, jog keliuose sumažėjo ir automobilių, ir pažeidėjų.
Sutapimas ar ne, bet praėjusį savaitgalį, kai šalies kelius užgulė ledas ir sniegas, rajono keliuose netrūko įvairių smulkių eismo įvykių. Pasak policijos atstovų, šiuo metu, kada dėl judėjimo kontrolės yra smarkiai sumažėjęs automobilių srautas keliuose, avarijų savaitgalį buvo iš tiesų daug.

Sausio 16 d. apie 10 val. policija gavo pranešimą apie tai, jog netoli Šakių, Kumpupių k. ribose (Šakių sen.), kelyje Šakiai–Jurbarkas, kairėje kelio pusėje į griovį nuvažiavęs mažas tralas „Mercedes“. Tralas vežė vieną automobilį. Niekas nenukentėjo, medikų pagalbos neprireikė.
Sekmadienį apie 13 val. ugniagesiams gelbėtojams pranešta apie tai, kad Lekėčiuose dega transporto priemonė.

Atvykę į įvykio vietą, Lekėčiuose Draugystės gatvėje ugniagesiai rado degantį automobilį „Mercedes Benz B180“. Ugnis liepsnojo salone po prietaisų skydeliu. Gaisro metu išdegė priekinė salono dalis ir apdegė variklio skyrius.

„Draugo“ inf.
Vairavo išgėrusi
Sausio 16 d. apie 20 val. policija gavo pranešimą, kad Užsienių kaime (Sintautų sen.) Mindaugo ir Skardupio gatvių sankryžoje griovyje rastas atsitrenkęs į elektros skydinę automobilis „VW Phaeton“. Vėliau paaiškėjo, kad automobilį vairavo šio kaimo gyventoja (gim. 1981 m.), kuriai buvo nustatytas 1,61 prom. girtumas. Automobilis išvežtas į saugojimo aikštelę.
policijos remejas
Šiuo sudėtingu karantino laikotarpiu policijos pareigūnams neįkainojama policijos rėmėjų pagalba, o užtikrinant judėjimo kontrolę postuose, savanoriai talkino pareigūnams nuo pat pradžių. D. Pavalkio nuotr.

Rita PLAUŠINAITYTĖ-ŠERKŠNIENĖ

Kai policijos pareigūnams kovoje su pandemija teko stotis į pirmas gretas po medikų, paaiškėjo, jog šiuo momentu neįkainojama tampa savanorių – policijos rėmėjų – veikla. Dėl atsiradusių papildomų funkcijų vykdymo didžiulį darbo krūvį dar padidino ir judėjimo kontrolės keliuose funkcija, o čia į pagalbą pirmieji atskubėjo policijos rėmėjai, kurie ir iki tol mielai savanoriavo policijoje.

Šiandien savanorystės svarbą suvokia turbūt kiekvienas, o ir iki karantino retas kuris renginys apsieidavo be savanorių įsitraukimo. Šakių...

(Daugiau paskaityti galite sausio 15 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
Sausio 12 d. du priešgaisrinės tarnybos automobiliai skubėjo į Išdagų kaimą, nes gavo pranešimą, jog gaisras kilo daugiabutyje. Tiesa, pavojus nebuvo toks didelis, kaip buvo pranešta iš karto.

Atvykus ugniagesiams, paaiškėjo, kad gaisras kilo Mokyklos gatvėje esančio daugiabučio namo pirmame aukšte. Pasirodo, atliekant remonto darbus viename iš pirmo aukšto butų netyčia ant elektros laidų pateko šiek tiek benzino iš šalia stovėjusios taros. Vyriškis puolė gaisrą gesinti skuduru, kurį netrukus metė per langą, tačiau šis pakibo ant palangės. Gaisro metu apdegė palangė, o didesnių pavojų ugnis nesukėlė nei žmonėms, nei turtui, nes buvo laiku suvaldyta.

„Draugo“ inf.
Mirė
Sausio 11 d. apie 22 val. Keturnaujienos k. (Sintautų sen.) rastas miręs vyras (gim. 1970 m.), kūnas be išorinių smurto žymių. Mirties priežasčiai nustatyti kūnas išvežtas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos Jurbarko ekspertinį poskyrį.

Vairavo išgėręs
Sausio 12 d. apie 21 val. Jurbarke Dariaus ir Girėno g. policijos pareigūnai sustabdė automobilį „Audi 80“, kurį vairavo gelgaudiškietis. Gelgaudiškio gyventojas (gim. 1986 m.) neturi teisės vairuoti transporto priemones ir jam buvo nustatytas 2,36 prom. girtumas. Automobilis nuvežtas į saugojimo aikštelę.

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos