baneris leidinys

Gegužės 29 d. minima Europos kaimynų diena. Ta proga Šakių bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė siūlo rajono gyventojams pasigirti, pagarsinti, kokių šaunių kaimynų jie turi ir dalyvauti konkurse „Kaimynų kaimynas“.

„Juk ne veltui yra sakoma: geras kaimynas ir už giminę artimesnis. Manau, kiekvienoje gyvenamojoje vietovėje yra toks žmogus, kuris rūpinasi aplinkiniais ir jų saugumu, daro neatlygintinai gerus darbus, kuris savo elgesiu yra pavyzdžiu kitiems bendruomenės nariams“, – sako A. Mockevičiūtė.
Pavogė
Gegužės 18 d. policijai buvo pranešta, kad iš daugiabučio gyvenamojo namo, esančio Šakiuose Gimnazijos g., rūsyje esančio šilumos mazgo buvo pavogtas šilumos duomenų perdavimo įrenginys „UCM 316“. Šilumos mazgo patalpos durys rakinamos pakabinama spyna, įsilaužimo žymių nėra, nuostolis 205 eurai.

Vairavo išgėrę
Gegužės 18 d. 11.27 val. Kriūkuose pareigūnai patikrinimui sustabdė automobilį „VW Golf“, kurį vairavo tos seniūnijos Piesčių k. gyventoja (gim. 1961 m.). Vairuotojai nustatytas 1,98 prom. girtumas. Automobilis nuvežtas į saugojimo aikštelę.
Gegužės 20 d. 11.16 val. Barzdų mstl. patikrinimui pareigūnai sustabdė mopedą „YIYING YY50QT-31“. Paaiškėjo, kad transporto priemonė nustatyta tvarka neįregistruota. Mopedą vairavo šio miestelio gyventojas (gim. 1996 m.), jam nustatytas 1,92 prom. girtumas. Transporto priemonė nuvežta į saugojimo aikštelę. Asmuo nesulaikytas.
Smurtavo
Gegužės 14 d. apie 20 val. Šakiuose Papartynų g., namuose, vyras (gim. 1997 m.) smurtavo prieš šeimos narį (gim. 2003 m.) Asmuo buvo sulaikytas.
Gegužės 15 d. apie 18 val. Barzdų mstl., namuose, vyras (gim. 1971 m.) smurtavo prieš moterį (gim. 1975 m.). Vyriškiui nustatytas 1.19 prom. girtumas, o moteriai nustatytas 2.59 prom. girtumas. Vyras buvo sulaikytas.
Gegužės 16 d. apie 17 val. Branduoliškių k. (Gelgaudiškio sen.) vyras (gim. 1990 m.) smurtavo prieš moterį (gim. 1996 m.). Moteris buvo blaivi, vyras girtumą nusistatyti atsisakė. Vyras sulaikytas.
avarija dviratininkas
Antradienio vakarą Batiškių kaime, kelių Pilviškiai–Šakiai–Jurbarkas ir Šakiai–Prūseliai sankryžoje, „BMW 530 D“ partrenkė jauną dviratininką, kuris po įvykio neišgyveno. D. Pavalkio nuotr.


Antradienis rajono keliuose buvo paženklintas nelaimėmis – įvyko du eismo įvykiai, iš kurių viename nukentėjo pėsčiųjų perėja ėjusi moteris, o kitame – sankryžoje buvo partrenktas dviratininkas. Deja, jauno dviratininko gyvybė ligoninėje po kurio laiko užgeso.
gaisras pruseliai
Antradienį Prūselių kaime (Šakių sen.) Miško gatvėje lovoje rūkydamas šeimininkas uždegė savo namus, o jį patį aplinkiniai vos spėjo išgelbėti. Šakių PGT nuotr.

Antradienio popietę, 17.19 val., ugniagesiai gavo  pranešimą, kad Prūselių kaime (Šakių sen.) Miško gatvėje dega gyvenamasis namas. Kaimynai iš namo išvadavo ten buvusį šeimininką.
Vairavo išgėręs
Gegužės 12 d. 18.36 val. Papartynų k. (Šakių sen.) vyras (gim. 1994 m.) vairavo kitam asmeniui priklausantį keturratį „Cfmoto cforce 45L“ būdamas neblaivus ir neturėdamas teisės vairuoti.Vairuotojui, kuris yra Šunkarių k. (Šakių sen.) gyventojas, nustatytas 1,88 prom. girtumas.
kaip isvengti sukciavimu
Karantinas negalioja tik vienintelei visuomenės grupei – sukčiams, kurie nuo jo pradžios buvo suaktyvėję ir išradinėja vis naujų būdų, kaip išvilioti pinigus iš naivesnių gyventojų.

Keista istorija atsitiko vienam 82-erių metų Kušlikių (Šakių sen.) kaimo senjorui, pas kurį, vos prasidėjus karantinui, užsuko neva vandens skaitiklio rodmenis tikrinanti darbuotoja. Sodybos šeimininkas Juozas tądien namuose buvo vienas ir sako, kad nespėjo įsidėmėti nei mašinos numerio, nei pavardės, kuria prisistatė moteris.
Praėjusią savaitę, penktadienį, beveik vidurdienį ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą, kad Kvietiškių k. (Lekėčių sen.) sodyboje atviroje teritorijoje kilęs gaisras.

Atvykę į įvykio vietą pamatė, kad kieme dega rulonas šieno. Šienas buvo prie pat medinio ūkinio pastato. Gaisro metu šieno rulono dalis apdegė, o kita buvo sulieta vandeniu. Taip pat apdegė 2 kv. m medinės ūkinio pastato sienos. Laimei, nuo liepsnų pavyko išgelbėti ūkinį pastatą ir jame buvusius aštuonis galvijus. Gaisras kilo nuo numestos cigaretės nuorūkos. Be medinio tvarto, aplink gaisro židinį netoliese buvo dar penki mediniai pastatai.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos