baneris leidinys

Gruodžio 8 d. 19.30 val. Šakių Draugystės take praeiviai pamatė sukniubusį žmogų. Netrukus paaiškėjo, kad žmogus negyvas.

Tai buvo 58-erių m. vyras su sumušta galva. Netrukus policijos pareigūnai sulaikė du jaunuolius, kurie įtariami mirtinai sumušę vyrą. Sulaikyti 17 ir 22-ejų metų jaunuoliai, kurie uždaryti į areštinę. Nepilnametis buvo neblaivus, jam nustatytas vidutinis girtumas (1,84 prom.). Kaip sako Šakių r. policijos komisariato viršininkas Aušrys Kvederevičius, abu jaunuoliai policijos pareigūnams jau buvo žinomi.
Gruodžio 6 d. vakare apie 19 val. Plokščių sen. Voniškių kaime, Liepų gatvėje užsidegė ūkinis pastatas, kuris priklauso ten esančiam keturbučiui namui.

Atvykę ugniagesiai gelbėtojai rado ūkinį pastatą jau degantį atvira liepsna. Nors pastatas mūrinis ir perdanga gelžbetoninė, tačiau nudegė trys kv. m. stogo, dengto šiferiu, likusi stogo danga buvo nuardyta,kad gaisras neplistų. Gaisro metu apdegė ir sulieta vandeniu 5 t šieno ir šiaudų, sukrautų pastogėje. Tačiau nuo liepsnos pavyko išsaugoti malkas, kurios buvo priestate prie degusio ūkinio pastato. Pastate gyvulių gyventojai jau nelaikė, jį naudojo kaip sandėlį. Gaisras kilo dėl sugedusios elektros instaliacijos.

„Draugo“ inf.
Smurtavo
Gruodžio 7 d. apie 19 val. namuose, esančiuose Šakių sen. Prūselių k., išgertuvių metu vyras (gim. 1991 m.) smurtavo prieš savo motiną (gim. 1967 m.). Įtariamasis sulaikytas.

Mirė
Gruodžio 8 d.  Griškabūdžio sen. Zygmantų k., namuose, rastas mirusio vyro (gim. 1960 m.) kūnas be išorinių smurto žymių.
tarnybos gelgaudiskyje
Nuotr. Pirmadienį Gelgaudiškyje prie daugiabučio gyvenamojo namo Mokyklos gatvėje, kai paaiškėjo, kad viename bute yra laikomas sprogmuo, buvo įvestas planas „Skydas“.


Gruodžio 3 d. Gelgaudiškyje, Mokyklos gatvėje esančiame daugiabutyje, vyro (gim.1981 m.) bute policijos pareigūnai atlikdami kratą rado daiktą, panašų į sprogmenį.
Gruodžio mėnesį policijos pareigūnai, kaip ir kiekvieną mėnesį, vykdo specialius reidus, skirtus užtikrinti tvarką keliuose.

Iki gruodžio 9 d. policijos pareigūnai intensyviai tikrins transporto priemonių ir jų priekabų techninę būklę. Gruodžio 10–16 d. pareigūnai stebės privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų) naudojimą, kaip laikomasi vaikų vežimo automobiliuose tvarkos.

Gruodžio 10–16 d. bus tikrinamas vairuotojų blaivumas, apsvaigimas nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų. Gruodžio 17–23 d. pareigūnai kontroliuos transporto priemonių leistino važiavimo greitį, pavojingus ir chuliganiškus vairavimo atvejus.
Smurtavo
Gruodžio 4 d. 01.30 val. Gelgaudiškyje, savo namuose, vyras (gim. 1957 m.) smurtavo priešų savo žmoną (gim. 1956 m.).
Mirė
Gruodžio 1 d. 13 val. policija gavo Jurbarko ligoninės pranešimą, kad iš Sudargo kaimo greitosios medicininės pagalbos ekipažas pristatė į priėmimo skyrių šio kaimo gyventoją (gim. 1954 m.), kuris gaivinamas mirė, mirties priežasčiai nustatyti bus atlikta ekspertizė.

Gruodžio 1 d. savo namuose, esančiuose Kriūkų sen. Klangių kaime, rastas mirusio vyro (gim. 1968 m.) kūnas be išorinių smurto žymių. Mirties priežasčiai nustatyti kūnas išvežtas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos Jurbarko poskyrį.

Gruodžio 1 d. namuose, esančiuose Sintautų sen. Veršių kaime, rastas mirusio vyro (gim. 1981 m.) kūnas be išorinių smurto žymių. Mirties priežasčiai nustatyti kūnas išvežtas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos Jurbarko poskyrį.
avarija griovyje
Nuotr. Ankstų lapkričio 27 d. rytą pravažiuojantys vairuotojai netoli Lekėčių miestelio pastebėjo į šalikelę nuslydusį automobilį „Chrysler Voyager“.


Antradienio rytą gyventojai netoli Lekėčių miestelio pastebėjo neįprastą vaizdą – nuo kelio nusukęs ir beveik į griovį įvažiavęs automobilis „Chrysler Voyager“, prie kurio nebuvo žmonių, o pats automobilis be valstybinių numerių.

Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos