baneris leidinys

Smurtavo
Liepos 25 d. Kriūkų seniūnijos Tūbiškių kaime (38 m.) moterį sumušė dvi pažįstamos moterys. Dėl sumušimų pareiškėja į medikus nesikreipė, konflikto metu sugadinti pareiškėjos akiniai, žala 150 eurų.

Liepos 26 d. Lukšių seniūnijos Staliorių kaime sugyventinė (35 m.) smurtavo prieš savo sugyventinį (53 m.), metė plytą ir pataikė jam į ranką.

Sumušė
Liepos 26 d. į Šakių ligoninės priėmimo skyrių kreipėsi Lukšių gyventojas (23 m.), kuriam diagnozuota apatinės lūpos daugybinės muštinės žaizdos, 1-2 dantų išmušimas bei lūžiai. Kaip įtariama, vaikiną liepos 25 d., apie 24 val., Kriūkuose vykusių Oninių šventės metu sumušė iš matymo pažįstamas jaunuolis.

Tą pačią dieną į Šakių ligoninės priėmimo skyrių kreipėsi moteris (27 m.), gyvenanti Gelgaudiškio seniūnijos Skaistakaimio kaime, kuriai diagnozuota stuburo krūtininės dalies sumušimas ir vyras (37 m.), taip pat šio kaimo gyventojas, kuriam diagnozuota galvos sumušimas, stuburo krūtininės dalies sumušimas, pastarasis buvo išvežtas į KMUK. Kaip įtariama, liepos 25 d. apie 23 val. 30 min., gyvenamojo daugiabučio namo kieme šiuos asmenis sumušė iš matymo pažįstami jaunuoliai.

Pavogė
Liepos 26 d. Garliavoje gyvenantis vyriškis atvykęs į jam priklausantį lauką, esantį Sudargo seniūnijoje Bosų kaime, pastebėjo, kad yra nukastos ir pavogtos bulvės, kurios buvo sudygusios ekologiškų kmynų pasėliuose. Pasėliai išdraskyti ir suniokoti. Padaryta 800 eurų turtinė žala.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos