baneris leidinys

Liepą Šakių rajono apylinkės teismas kaltu pripažino nepilnametį D. K., kuris praėjusį rudenį prie Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos kartu su nepilnamečiu sūnėnu K. R. sumušė mažametį.
 
Praėjusių metų spalio 6 d. dieną prie Vinco Kudirkos gimnazijos pertraukos metu nepilnametis D. K. kartu su savo nepilnamečiu sūnėnu K. R. spyrė mažamečiui E. B. į kojas ir kitas kūno vietas. Mažametis patyrė nežymų sveikatos sutrikdymą. Dėl šio įvykio vaiko tėvai kreipėsi į teismą.

Kaip teisme aiškino D. K., mažametis jo rūstybę užsitraukė dėl į akį mesto giliuko. Esą tai buvęs ne pirmas kartas, todėl jaunuolis tiesiog nesusivaldė. Nukentėjusįjį K. R. sumušti jaunuoliui padėjo sūnėnas, kuris dėl amžiaus neteisiamas. Kaip tikino kaltinamojo motina V. K., jos vaikas taip pasielgė išprovokuotas ir norėdamas apginti savo sesers vaiką.

Kaltinamasis D. K. auga daugiavaikėje šeimoje su mama. Ši vaiko elgesiu nesiskundė.Nors, pasak moters, vaikinas, išėjęs į mokyklą, ne visuomet ją pasiekia, praleidinėja pamokas, mokytis tingi. Beje, gimnazijos atstovai atkreipia dėmesį, kad mama susirinkimuose nesilanko. Esą vaikui daug kas leidžiama, kaltinamojo šeimoje skiriamas nepakankamas dėmesys vaikų auklėjimui ir vertybių puoselėjimui. Tai akivaizdžiai turi įtakos vaiko asmenybės formavimuisi bei jo elgesio kultūrai.

Kaltinamasis D. K. prisipažino esąs kaltas ir nuoširdžiai gailėjosi. Dėl anksčiau įvykdytos vagystės ir šio smurtinio nusikaltimo teismas jam skyrė vienerių metų šešių mėnesių laisvės apribojimo bausmę. Jaunuolis įpareigotas būti namuose nuo 21 iki 6 val., jeigu tai nesusiję su darbu ar mokymusi. Taip pat D. K. privalo mokytis, dirbti arba užsiregistruoti darbo biržoje. Be to, turės atlyginti 100 eurų turtinę žalą.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos