baneris leidinys

konteineris sudegesNaktį iš šeštadienio į sekmadienį Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą, kad J. Lingio parke dega buitinių atliekų konteineris.
 
Nuotr. Savaitgalį J. Lingio parke ugnis suniokojo buitinių atliekų konteinerį.
 
Atvykus į įvykio vietą, konteineris jau degė atvira liepsna ir buvo beveik sudegęs iki dugno. Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos priežiūros poskyrio viršininkas Gintaras Ščajavas sako, kad nėra aišku, ar šis konteineris užsidegė nuo į jį įmestų nuorūkų, ar buvo uždegtas tyčia. Anot poskyrio viršininko, tokių konteinerių per metus ugniagesiai gelbėtojai važiuoja gesinti ne vieną kartą. Užsiliepsnojusių atliekų konteinerių ypač padaugėja, kai prasideda šildymo sezonas ir gyventojai neatsakingai pila į juos pelenis, kuriuose dažnai pasitaiko žarijų, nuo jų dažniausiai ir kyla gaisras.

Apie parke savaitgalį sudegusį konteinerį pirmadienio rytą dar nežinojo Šakių rajone atliekas tvarkančios įmonės „Ekonovus“ darbuotojai. Atliekų vežėjų įmonės Šakių padalinio darbuotoja Birutė Giliuvienė sako, kad vienas toks atliekų konteineris įmonei kainuoja apie 150 eurų, tad būtų gaila, jei jį būtų kas nors tyčia uždegę. Panašių įvykių, kai dėl nuniokotų, pavogtų, sudegintų šiukšlių konteinerių įmonė patiria nuostolių, per metus pasitaiko ne vieną kartą. Pradėti ikiteisminį tyrimą įmonei ne visada apsimoka, todėl daugelis tokių atvejų taip ir lieka neišaiškinti, o žalos įmonei niekas neatlygina.

Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojai sako, kad dabar gyventojai su ugnimi turėtų elgtis itin atsakingai. Dėl siautėjančios sausros pastaruoju metu gali kilti gaisras net dėl menkiausios nerūpestingai numestos nuorūkos ar kokio degaus daikto. Tad specialistai perspėja gyventojus, kad šie nemėtytų neužgesintų cigarečių, kitų degių daiktų ne tik į šiukšlių konteinerius, bet ir pakelėse, kur žolė yra labai sausa ir gaisras kyla dėl menkiausios kibirkšties.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos