baneris leidinys

Pavogė
Rugsėjo 28 d. Griškabūdžio miestelio gyventojas (70 m.) pranešė policijai, kad apie 6 val. atvykęs į ganyklą, esančią prie miestelio, pastebėjo, kad nukirpus metalinės dėžės, pritvirtintos prie karvių melžimo aikštelės, pakabinamos spynos įkabinimo kilpą, pavogtas diržas, jungiantis vakuuminį siurblį su elektros varikliu. Nuostolis 5 eurai.

Pasinaudojo
Rugsėjo 29 d. Slavikų k. gyventojas (27 m.) pranešė policijai, kad šių metų rugsėjo mėnesį, pasinaudojus jam priklausančia asmens tapatybės kortele, kuri buvo pavogta 2015 m. gegužės mėnesį, jo vardu Jurbarko mieste buvo paimta 300 eurų paskola.  

Gėrimai
Rugsėjo 29 d. Kudirkos Naumiesčio gyventojas (55 m.) namuose laikė apie 22 l namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų.

Apvogė
Rugsėjo 30 d. Gelgaudiškio seniūnijos Skaistakaimio k. gyventojas (56 m.) pranešė policijai, kad apie 11.30 val. jis pastebėjo, jog iš ūkinės paskirties pastato pažįstamas asmuo (23 m.) su nepažįstamu asmeniu vagia pareiškėjui priklausančius žymėtus dyzelinius degalus. Buvo pavogta apie 400 litrų minėtų degalų. Nuostolis tikslinamas.

Smurtavo
Rugsėjo 30 d. Griškabūdžio seniūnijos Paluobių k. gyventoja (40 m.) pranešė policijai, kad rugsėjo 22 d. Šakiuose prieš ją smurtavo buvęs vyras (39 m.).

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos