baneris leidinys

Pirmadienį po pietų Kriūkų miestelyje  esančios parduotuvės „Aibė“ darbuotoja, priimdama atvežtas prekes, atsitiktinai pastebėjo, jog kažkas bandė padegti suskystintų dujų balionus, sustatytus prie pat parduotuvės sienos. Pardavėja pastebėjo, kad vienas dujų balionas buvo atsuktas ir uždegtas, pajuodavę nuo dūmų keli balionai.
 
Dujų balionai, kuriais prekiauja ši parduotuvė, yra aptverti retų metalinių virbų sienele bei uždengti stogeliu. Įėjimas yra rakinamas, tačiau pro virbus galima prakišti ranką. Konteineryje buvo 15 vienetų dujų balionų po 21 kg ir 2 vienetai po 11 kg. Ant vieno iš 11 kg dujų baliono buvo uždegti popierius ir plastmasė. Buvo akivaizdu, jog kažkas bandė padegti, tačiau, laimė, gaisras neįsiplieskė. Nors ne visi dujų balionai buvo pilni, jei būtų kilęs gaisras, sprogimas būtų stipriai suniokojęs parduotuvės pastatą.

„Toje parduotuvės pusėje mažai kas vaikšto, teritoriją filmuoja vaizdo kameros“, – sakė pardavėja.

Pardavėja apie įvykį pranešė Šakių rajono ugniagesiams. Policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Po šio įvykio buvo nuspręsta dujų balionų aptvarą uždengti aklinai, kad piktavaliams nekiltų daugiau pagundų.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos