baneris leidinys

Mirė
Lapkričio 6 d. apie 13 val. namuose, esančiuose Lukšių seniūnijos Plynių kaime, rastas miręs vyras (50 m.), kūnas be išorinių smurto žymių.

Partrenkė
Lapkričio 8 d. apie 19 val. Šakiuose V. Kudirkos gatvėje vyras (35 m.), gyvenantis Vilniuje Žirmūnų gatvėje, vairuodamas jo motinai priklausantį automobilį OPEL ASTRA, partrenkė pėsčiųjų perėjoje be atšvaitų ir šviesą atspindinčios liemenės ar šviesą atspindinčių drabužių  pėsčiąjį (51 m.), gyvenantį Šakiuose Griškabūdžio gatvėje, kuriam Šakių ligoninėje buvo nustatyta smegenų sukrėtimas, dešinio blauzdikaulio lūžis, girtumas, pėstysis gydymui išvežtas į LSMUL Kauno klinikas. Vairuotojas eismo įvykio metu buvo blaivus, vairuotojo pažymėjimą turi, automobilis draustas privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu, techninės apžiūros patikros atlikimo galiojimas nesibaigęs.  

Sumušė
Lapkričio 8 d. apie 21 val. Griškabūdžio seniūnijos Paluobių kaime gyvenamojo namo kieme  pažįstamas vyriškis (46 m.), gyvenantis minėtame kaime, sudavė kumščiu į veidą moteriai (34 m.) ir sulaužė nosį.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos