baneris leidinys

Apvogė
Lapkričio 9 d. Gelgaudiškio seniūnijos Pakalniškių kaimo gyventojas (41 m.) pranešė policijai, kad apie 17 val. per verandos langą, kuris buvo be stiklo, patekus į užrakinto gyvenamojo namo vidų iš ten pagrobtas televizorius „Samsung“, skaitmeninės televizijos priedėlis, dulkių siurblys. Nuostolis 140 eurų, turtas nedraustas, signalizacija neįrengta.

Lapkričio 10 d. kaunietė (60 m.) pranešė policijai, kad apie 8 val. ji sužinojo, jog įsibrauta į jai priklausančią sodybą, esančią Gelgaudiškio seniūnijos Pakalniškių kaime. Atvykusi pastebėjo, kad, nupjovus durų pakabinamas spynas, įsibrauta į ūkinį pastatą ir pavogta benzininė žoliapjovė „Partner“,  8 metalinės talpyklos po 20 litrų, vienoje iš jų buvo apie 15 litrų benzino. Išdaužus langą ir sulaužius lango rėmą, įsibrauta į gyvenamąjį namą, tačiau iš jo nieko nepavogta. Nuostolis 500 eurų.
 
Tą pačią dieną gautas iš AB „Lesto“ Šakių skyriaus darbuotojo pranešimas, kad apie 12 val., atvykęs į elektros pastotę, esančią Šakių seniūnijos Kumpupių kaime, pastebėjo, kad, atsukus alyvos išleidimo varžtą, iš transformatorinės išleista apie 200 litrų transformatorinės alyvos, dėl to sugedo neaušinamas galio transformatorius, o 15 val., nuvykęs į kitą tame pačiame kaime esančią transformatorinę, pajungtą į tą pačią elektros tiekimo liniją, taip pat pastebėjo, kad, atsukus alyvos išleidimo varžtą, iš transformatorinės išleista apie 200 litrų transformatorinės alyvos. Nuostolis tikslinamas.

Mirė
Lapkričio 10 d. apie vidurnaktį policijai pranešta, kad ūkiniame pastate, esančiame Lukšių seniūnijos Bališkių kaime, kilpoje rastas vyro (28 m.) kūnas. Smurto žymių nepastebėta, išskyrus stranguliacinę vagą kakle.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos