baneris leidinys

atsvaitasLapkričio 6 d. yra minima pasaulinė Atšvaitų diena. Ta proga Šakių bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė organizavo atšvaitų dalijimą gatvėse, netoli mokslo įstaigų, pasakojo gyventojams, kaip reikia saugiai elgtis gatvėje bei kokios prevencijos priemonės reikalingos kiekvienam eismo dalyviui tamsiuoju paros metu.

Nuotr. Šakių bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė, kaip ir kasmet, organizavo atšvaitų dalijimo akciją.

Lapkričio 6 ir 9 dienomis Šakių bendruomenės pareigūnė kartu su Prevencijos poskyrio kolegėmis ir su Šakių rajono visuomenės sveikatos biuro specialistėmis rengė atšvaitų dalijimo akcijas Kiduliuose ir Plokščiuose. Praeiviams ir moksleiviams pasakojo apie atšvaitų dėvėjimo tvarką ir svarbą, dalino informacinius lankstinukus saugaus eismo tema. Prie akcijos Kiduliuose aktyviai prisidėjo seniūnas Mindaugas Mykolaitis bei Kidulių bendruomenės pirmininkas Martynas Mockevičius. Plokščiuose bendruomenės pareigūnei talkino kolegės iš Prevencijos poskyrio bei Visuomenės sveikatos biuro specialistė Mantė Barborinienė. VĮ „Marijampolės regiono keliai“ padovanojo šių akcijų įgyvendinimui skirtų atšvaitų ir informacinių lankstinukų, specialių knygų skirtukų.  
 
Pagal Kelių eismo taisykles, dviratininkai, vadeliotojai, pėstieji, išeidami į kelią tamsoje, privalo užsisegti ar užsidėti šviesą atspindinčią priemonę (atšvaitą) arba neštis žibintą, arba vilkėti liemenę su šviesą atspindinčiomis juostomis.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos