baneris leidinys

Vagystės
Lapkričio 19 d. apie 8 val. atplėšus metalines apsaugos grotas ir išdaužius langą buvo įsibrauta į parduotuvę, esančią Kudirkos Naumiesčio seniūnijos Panovių kaime. Pirminiais duomenimis, iš parduotuvės pagrobta įvairių maisto produktų, alkoholinių gėrimų, cigarečių. Nuostolis tikslinamas. Signalizacija įrengta nebuvo.

Lapkričio 20 d.  moteris (71 m.), gyvenanti Šakiuose Kęstučio gatvėje, pranešė, kad lapkričio 8 d. apie 8 val. ryto pasigedo aukso žiedo, kurį buvo palikusi virtuvėje ant stalo. Nuostolis 400 eurų.

Lapkričio 21 d. policija gavo pranešimą, kad yra įsibrauta į garažą, esantį Šakiuose Kęstučio gatvėje, iš jo dingo plytelių pjaustymo staklės ,,Topline” bei kiti daiktai. Nuostolis tikslinamas.
 
Avarija
Lapkričio 21 d. apie 14 val. Gelgaudiškyje Nemuno gatvėje susidūrė  automobiliai „Renault Master“, kurį vairavo vyras (43 m.), gyvenantis Gelgaudiškyje, ir automobilis „Hundai Galloper“, kurį vairavo vyras (51 m.), gyvenantis Gelgaudiškio seniūnijos Narkūnų kaime. Eismo įvykio metu susižalojo automobilio „Hundai Galloper“ vairuotojas, kuris išvežtas į LSMUL Kauno klinikas. Eismo įvykio metu vairuotojai buvo blaivūs.

Apgadintas
Lapkričio 22 d. Šakių gyventojas (51 m.) pranešė, kad apie 8 val. pastebėjo, jog apgadintas jam priklausantis automobilis VOLVO – sudaužyti stiklai, sulankstytas automobilio priekinis dangtis, nulaužti šoninio matymo veidrodėliai ir galinio stiklo valytuvas. Automobilis stovėjo daugiabučio gyvenamojo namo automobilių stovėjimo aikštelėje Šakiuose Vytauto gatvėje. Nuostolis 700 eurų.

Sumušė
Lapkričio 22 d. apie 20 val. Kriūkų seniūnijos Joginiškių kaime namuose kilo konfliktas tarp sūnaus (47 m.) ir tėvo (71 m). Sūnus sulaikytas, uždarytas į areštinę.

Lapkričio 22 d. apie 21 val. Barzdų miestelyje vyrą (34 m.), gyvenantį Barzdų seniūnijos Ambrasų kaime, sumušė pažįstamas asmuo.  Šakių ligoninėje vyrui nustatyta diagnozė: lūpos ir smakro kirstinės žaizdos. Po apžiūros išleistas į namus.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

StiprusKartu1
 

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos