baneris leidinys

Apiplėšė
Lapkričio 23 d. šakietei (72 m.), ėjusiai Vytauto gatve, ties namu, pažymėtu 6 numeriu, iš nugaros pribėgo nepažįstamas vyras, kuris iš rankų išplėšė jos rankinę ir pasišalino. Pareiškėjos rankinėje buvo jos vardu išduoti asmens dokumentai, piniginė, 10 eurų, akiniai, mobiliojo ryšio telefonas, įvairios nuolaidų kortelės. Nuostolis 120 eurų.

Sumušė
Lapkričio 24 d. namuose, esančiuose Sintautų seniūnijos Gaisrių kaime, broliai (16 m. ir 29 m.) smurtavo prieš kitą brolį (27 m.). Šakių ligoninėje nukentėjusiajam diagnozuota nosies sumušimas, įtariamas lūžis. Abu vaikinai iš namų pasišalino.  
 
Padegė
Lapkričio 25 d. Kudirkos Naumiesčio seniūnijos Panovių kaimo gyventojas (61 m.) pranešė, kad apie 3 val. buvo padegtas jam priklausančiame ūkinės paskirties pastate esantis šienas. Pastatas medinis, stogas dengtas šiferiu. Gaisro metu sudegė apie 100 kg šieno, pastatas nenukentėjo. Nuostolis 150 eurų. Įtariamas padegimas.    
     
Apvogė
Lapkričio 25 d. gautas moters pranešimas, kad tiksliai nenustatytu laiku Kudirkos Naumiesčio seniūnijoje Būblelių kaime nuo jos šeimai ir dar keliems asmenims priklausančio ūkinio pastato nuardytas ir pavogtas šiferio stogas ir jo medinė konstrukcija, dalis plytų, taip pat išardytas prie ūkinio pastato esantis priestatas-sandėliukas, kurio plytos taip pat pavogtos. Nuostolis 2000 eurų.

Dingo
Lapkričio 25 d. šakietė (35 m.) pranešė policijai, kad apie 8 val. į mokyklą išėjo ir iki šiol negrįžo jos nepilnametė dukra (14 m.).

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos