baneris leidinys

estradaGruodžio 2 d. apie vidurdienį Šakių J. Lingio parke užsidegė vasaros estrados scena. Į įvykio vietą atskubėję ugniagesiai gelbėtojai pamatė, kad iš vasaros estrados sienos rūksta dūmai.

Nuotr. J. Lingio parke prie vasaros estrados esantis ženklas „Nerūkymo zona“ taip pat užkliuvo – šiuo metu jis yra apgadintas.

Išpjovus 0,3 m² dvigubos medinės sienos, rastos sienos viduje degančios šiukšlės, popieriai, sausi lapai. Manoma, kad gaisras kilo dėl tarp dvigubos medinės sienos lentų įmestos nuorūkos. Pati vasaros estrada nenukentėjo, nes apie ką tik įsiplieskusį gaisrą pastebėję žmonės spėjo laiku pranešti ugniagesiams.
 
Ne paslaptis, kad šį objektą yra pamėgę mokiniai, kurie dažnai pertraukų metu čia ateina parūkyti. Netoli vasaros estrados esantis ženklas, kad J. Lingio parkas yra nerūkymo zona, rūkaliams taip pat negalioja – neaišku, kiek laiko šis įspėjamasis ženklas stovi parke užpurkštas dažais, tad ką jis reiškia – niekas negali nustatyti.

Akivaizdu, kad nepilnamečių nebaugina ir įstatymai, kad jiems negalima ne tik rūkyti, bet ir turėti su savimi tabako gaminių. Ką jau kalbėti apie tai, kad tabako gaminiai mūsų šalyje iš viso nepilnamečiams yra neparduodami.

Pastarasis įvykis J. Lingio parke liudija, kokia reali situacija yra mūsų visuomenėje, o kai kurie įstatymai ir toliau galioja ne visiems...

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos