baneris leidinys

Apvogė
Gruodžio 4 d. apie 8 val. Barzdų seniūnijos Barzdų kaimo gyventojas (58 m.) pastebėjo, kad iš nerakinto gyvenamojo namo pavogtas jam priklausantis pjūklas STIHL” MS1700. Nuostolis 150 eurų.

Sudavė
Gruodžio 5 d. apie 22 val. namuose, Gelgaudiškio seniūnijos Skaistakaimio kaime, girta sugyventinė (53 m.) (2,24 prom. alkoholio) sudavė sugyventiniui (48 m.), kuris taip pat buvo išgėręs (1,43 prom. alkoholio), vieną kartą pelenine į galvą.

Išėjo
Gruodžio 6 d. apie 2 val. moteris (61 m.), gyvenanti Lekėčiuose, pastebėjo, kad iš namų išėjo jos globotinis (15 m.).
 
Kyšis        
Gruodžio 6 d. apie 12 val. gautas pranešimas, kad kelio Šakiai–Jurbarkas 45-ame kilometre vyras (25 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už Kelių eismo taisyklių pažeidimą (vairavo išgėręs – 0,8 prom. alkoholio), Marijampolės apskrities VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnams siūlė 300 eurų kyšį. Vyras apklaustas.

Išviliojo
Gruodžio 6 d. gautas moters (82 m.), gyvenančios Kudirkos Naumiestyje, pranešimas, kad apie 13val. jai į laidinį telefoną paskambinęs nepažįstamas vyras prisistatė esantis iš policijos ir pasakė, kad jos anūkė padarė avariją ir reikia sumokėti pinigus nukentėjusiems. Vėliau į pareiškėjos namus atėjusiam nepažįstamam vyrui moteris padavė 450 eurų. Nuostolis 450 eurų.

Smurtavo
Gruodžio 7 d. apie 3 val. gautas Lukšių seniūnijos Vilkupio kaimo gyventojos (38 m.) pranešimas, kad pažįstamo asmens namuose Lukšių seniūnijos Tubelių kaime prieš ją smurtauja sugyventinis (46 m.), kuriam buvo nustatytas girtumas (1,56 prom. alkoholio). Sugyventinis sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Moteriai taip pat nustatytas girtumas (2,43 prom. alkoholio).

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos