baneris leidinys

akcija pries smurta„Smurto problema artimoje aplinkoje negali būti išspręsta nutylint apie tai“, – taip sako akcijos „Gerumo diena“ iniciatoriai.

Nuotr. Šakiuose „Gerumo dienos“ akcija vyko prie prekybos centro „Gulbelė“, jos metu akcijos atributais aktyviai domėjosi tiek mokiniai, tiek suaugusieji.

Mūsų rajone šią akciją organizuoja Šakių bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė, jai talkina jaunieji policijos rėmėjai. Jau gruodžio 2d. Gelgaudiškyje startavo ši graži pilietinė akcija. Čia buvo dalijami lankstinukai ir kiti atributai, vyko pokalbiai su praeiviais – taip buvo siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į smurtą artimoje aplinkoje. Anot bendruomenės pareigūnės A. Mockevičiūtės, labai svarbu smurto artimoje aplinkoje prevencija, kad žmogus nebijotų apie tai kalbėti, žinotų, kur kreiptis.
 
Gelgaudiškyje surengta akcija buvo ne vienintelė mūsų rajone. Gruodžio 4d. ji buvo organizuojama Šakiuose, gruodžio 9 d. ją ruošiamasi surengti Lekėčiuose.

Gerumo dienos akcijos metu praeiviams dalinama nemokama Gerumo arbata su sausainiais, informaciniai lankstinukai, lipdukai ir balionai, raginama nesmurtauti ir pasisakyti prieš smurtą, patvirtinant tai parašu ant plakato. Pernai šių akcijų metu buvo surinkta daugiau kaip 150 piliečių parašų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos