baneris leidinys

Grasina
Lapkričio 22 d. į policiją kreipėsi Griškabūdžio gyventojas (60 m.) ir pranešė, kad du klasės draugai įžeidinėja ir baugina jo šešiolikmetį sūnų.   

Mirė
Gruodžio 7 d. apie 8 val. savo namuose, esančiuose Plokščių seniūnijos Antkalniškių kaime, rasta mirusi moteris (55 m.). Kūnas – be išorinių smurto žymių, išgabentas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos Jurbarko poskyrį.   

Išviliojo
Gruodžio 7 d. senolė (91 m.) pranešė policijai, kad telefonu paskambino vyriškis, prisistatė Klaipėdos policijos pareigūnu, pranešė, jog į eismo įvykį papuolė giminaitė, kad jai bus iškelta baudžiamoji byla, bei paprašė paskolinti pinigų. Netrukus į butą prisistatė nepažįstamas vyras, kuriam senolė padavė 1000 erų, kad šis pinigus perduotų giminaitei. Pasišalinus vyriškiui, pareiškėja suprato, kad yra apgauta sukčiaus.
 
Smurtavo
Gruodžio 8 d. apie 23 val. namuose, esančiuose Sintautų seniūnijos Bliūkiškių kaime, kaip įtariama, girtas sūnus (20 m.) smurtavo prieš mamą (38 m.) ir konflikto metu pagrasino, kad padegs namus. Vaikinas sulaikytas ir uždarytas į areštinę.   
 
Gruodžio 9 d. apie 20 val. Lukšių seniūnijos Plynių kaime, namuose, dėl smurto artimoje aplinkoje buvo sulaikomas vyras (54 m.). Sulaikomas vyras nevykdė teisėtų policijos pareigūnų reikalavimų ir trenkė ranka į petį Šakių policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio vyresniajai tyrėjai bei spyrė į ranką kitai tyrėjai. Pareigūnės dėl sumušimų gydomos ambulatoriškai. Girtas (2,18 prom. alkoholio) įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 286 straipsnį.

Apvogė
Gruodžio 9 d. Giedručių kaimo gyventojas (55 m.) pranešė policijai, kad apie 8 val. atsukus pakabinamos spynos užrakto tvirtinimo varžtus buvo patekta į garažo, esančio Žvirgždaičių seniūnijos Vyžpinių kaime, vidų, iš jo pavogti įvairūs elektriniai ir rankiniai darbo įrankiai, iš žemės ūkio technikos išleista ir pavogta žymėtų dyzelinių degalų. Nuostolis tikslinamas. Turtas nedraustas, signalizacija neįrengta.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos