baneris leidinys

Apvogė
Gruodžio 10 d. Gelgaudiškio seniūnijos Daukantiškių kaimo gyventojas (21 m.) pastebėjo, jog iš nerakinto automobilio „Audi A8“, kuris buvo trumpam paliktas Šakiuose Kudirkos gatvėje esančios įmonės teritorijoje, pavogta piniginė su 800 eurų, pareiškėjo vardu išduota asmens tapatybės kortelė, banko kortelės ir vairuotojo pažymėjimas. Nuostolis 820 eurų.

Gruodžio 11 d. Griškabūdžio seniūnijos Pentiškių kaimo gyventoja (93 m.) pranešė policijai, kad, nuplėšus pakabinamą spyną nuo durų, įsibrauta į jai priklausantį ūkinį pastatą, iš kur pavogtas dvi metalinės talpos su 400 litrų žymėtų dyzelinių degalų. Nuostolis 230 eurų. Turtas draustas.

Gruodžio 11 d. apie 16 val. senolei (86 m.), gyvenančiai Kriūkų seniūnijos Joginiškių kaime, paskambino vyras, kuris prisistatė policijos pareigūnu ir pasakė, kad jos dukra padarė eismo įvykį ir sužalojo žmogų, kurio operacijai reikalingi pinigai. Maždaug po valandos į namus atėjusiam nepažįstamam jaunuoliui (apie 20 m.) senolė atidavė 3000 eurų.
 
Avarija
Gruodžio 11 d. apie 20 val. kelyje Kaunas–Šakiai, Lekėčių kaimo ribose, Sintautų miestelio gyventojas (18 m.), vairuodamas automobilį „VW Passat“, atsitrenkė į priekyje ta pačia kryptimi važiavusio ir stabdžiusio automobilio „Mersedes Benz“, vairuojamo kauniečio (24 m.), galinę dalį ir nuvažiavo į griovį. Eismo įvykio metu buvo sužaloti automobilio „Mersedes Benz“ keleivė (24 m.) ir automobilio „VW Passat“ keleivis (20 m.). Abu buvo pristatyti į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninę ,,Kauno klinikos“. Abiejų automobilių vairuotojai buvo blaivūs, vairuotojo pažymėjimus turi.

Smurtavo
Gruodžio 12 d. Kudirkos Naumiesčio gyventojas (19 m.) pranešė, kad apie 5 val., išgertuvių metu kilus konfliktui, Kudirkos Naumiestyje Vilkaviškio gatvėje esančiame bute jį sumušė nepažįstamas asmuo. Šakių ligoninėje jam nustatyta diagnozė: veido sumušimas, žaizda veido srityje.

Gruodžio 12 d. gautas Lekėčių miestelio gyventojos (23 m.) pranešimas, kad apie vidurnaktį jai žinomo asmens namuose Sudargo miestelyje ją sumušė iš matymo pažįstama moteris. Šakių ligoninėje moteriai diagnozuota galvos sumušimas, kairės plaštakos, kojos, akies paviršiniai sumušimai, poodinės kraujosruvos bei nubrozdinimai.

Apgadino
Gruodžio 12 d. policija gavo uždarosios akcinės bendrovės vadybininko pranešimą, kad apie 8 val. buvo pastebėta, jog iš teritorijos, esančios Šakiuose Kęstučio gatvėje, pavogtas bendrovei priklausantis vilkikas MAN TGX. Vilkikas rastas apgadintas, paliktas netoliese esančioje teritorijoje Kęstučio gatvėje. Nuostolis tikslinamas.

Gruodžio 12 d. gautas uždarosios akcinės bendrovės darbuotojo pranešimas, kad iš dirbtuvių pastato, esančio Šakiuose Kęstučio gatvėje, buvo pavogtas šiai bendrovės priklausantis automobilis VW PASSAT. Vėliau automobilis buvo rastas apgadintas dirbtuvių pastate. Į pastatą patekta atstūmus lauko duris. Nuostolis tikslinamas.

Sumušė
Gruodžio 13 d. Kidulių seniūnijos Maštaičių kaimo (Kidulių sen.) gyventoja (51 m.) pranešė policijai, kad namuose prieš ją smurtauja sugyventinis (47 m.). Moteriai Šakių ligoninėje diagnozuota paviršiniai veido, kaktos, krūtinės sumušimai, poodinė hematoma, šonkaulio lūžis.

Dingo
Gruodžio 13 d. apie 22 val. policija gavo pranešimą, kad iš Šakių vaikų globos namų apie 19 val. išėjo ir iki šiol negrįžo globotinė (17 m.).

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos