baneris leidinys

Apvogė
Sausio 11 d. apie 8 val. Gelgaudiškio gyventoja (34 m.), atėjusi prie jai priklausančio automobilio PEUGOT 306, kuris buvo paliktas automobilių stovėjimo aikštelėje, esančioje prie namo Gelgaudiškyje Mokyklos gatvėje, pastebėjo, kad, sugadinus vairuotojo durelių spynelę, patekta į automobilio vidų ir pavogta magnetola bei akumuliatorius. Nuostolis 45 eurai.

Sausio 11 d. Šakių gyventoja (29 m.) pranešė policijai, kad šių metų sausio 7 d. apie 20 val. iš savo sąskaitos į nurodytą kito asmens sąskaitą pervedė 250 eurų ir iki šiol negavo užsakytos prekės – mobiliojo ryšio telefono „Samsung Galaxy S6“. Nuotolis 250 eurų.
 
Avarija
Sausio 12 d. apie 12 val. Šakiuose Griškabūdžio gatvėje šakietė (52 m.), vairuodama automobilį FORD KA, išvažiavo iš šalutinio į pagrindinį kelią ir kliudė Panovių kaimo gyventojo (20 m.) vairuojamą automobilį VW GOLF, važiavusį pagrindiniu keliu. VW GOLF automobilis po susidūrimo nuvažiavo nuo kelio. Eismo įvykio metu susižalojo automobilio FORD KA keleivė, kuriai Šakių ligoninėje nustatyta galvos smegenų trauma, kairio antakio muštinė žaizda, kairės akiduobės lūžimas, po apžiūros ji išvežta į Kauno klinikas. Abu vairuotojai buvo blaivūs.

Smurtavo
Sausio 13 d. šakietė (41 m.) pranešė policijai, kad apie 14 val. daugiabučio gyvenamojo namo kieme be jokios priežasties, nepadoriu elgesiu demonstruodamas nepagarbą aplinkiniams ir aplinkai, pažįstamas vyras (51 m.) užpuolė ir sudavė vieną smūgį į veidą jos nepilnamečiui sūnui (16 m.).

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos