baneris leidinys

Smurtavo
Vasario 11 d. apie 11 val. namuose, esančiuose Kudirkos Naumiestyje Vytauto gatvėje, sutuoktinis (34 m.) smurtavo prieš savo sutuoktinę (33 m.).

Vasario 14 d. apie 17 val. Šakių gyventoja (25 m.) savo namuose smurtavo prieš savo sutuoktinį (31 m.).

Vasario 14 d. apie 22 val. namuose, esančiuose Kriūkų seniūnijos Eiciūnų kaime, vyriškis (33 m.), kaip įtariama, smurtavo prieš savo motiną.
 
Avarija
Vasario 13 d. apie 19 val. kelyje Pilviškiai-Šakiai-Jurbarkas, Kidulių seniūnijos Valenčiūnų kaimo ribose, įvyko eismo įvykis, kurio metu sužalotas vyriškis. Kauno rajono Garliavos seniūnijos Teleišių kaimo gyventojas (36 m.), vairuodamas automobilį „VW Caravelle“, kliudė staiga į važiuojamąją dalį išbėgusį Gelgaudiškio seniūnijos Pajotijo kaimo gyventoją (53 m.). Sužeistajam Šakių ligoninėje buvo diagnozuota dešinio blauzdikaulio ir šeivikaulio lūžis, dubens kaulų lūžis, krūtinės sumušimas, galvos smegenų sutrenkimas, galvos ir dešinės kojos žaizdos, girtumas. Jis išgabentas į Kauno klinikas.  „VW Caravelle“ vairuotojas eismo įvykio metu buvo blaivus, vairuotojo pažymėjimą turi.

Išviliojo
Vasario 14 d. policija gavo pranešimą, kad Šakiuose vasario10 d. apie 17 val. moteriai į mobiliojo ryšio telefoną paskambinęs nepažįstamas vyras prisistatė banko darbuotoju ir apgaulės būdu išviliojo elektroninės bankininkystės duomenis ir slaptažodžius. Jais vėliau pasinaudojęs, pasisavino iš jos sąskaitos 850 eurų.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos