baneris leidinys

Praėjusią savaitę vykusio bendruomenės vaiko teisių apsaugos tarybos posėdžio metu kalbėta apie „Supervizijų“ paslaugų reikalingumą rajone.

Pasak Socialinės paramos skyriaus vedėjos Leonoros Pocevičiūtės, metams šioms paslaugoms reikėtų 5400 eurų. Tuomet jomis galėtų pasinaudoti trys grupės po 15 žmonių.

„Supervizija“– tai konsultacinė pagalba specialistams, savo darbe susiduriantiems su kompleksinėmis (sudėtingomis) situacijomis bei siekiantiems tobulinti savo veiklą.
 
Rajone, jei būtų skirtas finansavimas, ši konsultacinė pagalba būtų teikiama visiems socialiniams darbuotojams. Apie paslaugų reikalingumą kalbėjo ne tik skyriaus vedėja, bet ir vicemeras Edgaras Pilypaitis, už tai pasisakė tarybos narys Martinas Eimutis.

„Manau, šioj vietoj tikrai nereikėtų taupyti“, – konstatavo M. Eimutis.

Visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ Šakių skyriaus pirmininkė Jūratė Arštikaitienė kalbėjo, kad reikia stengtis investuoti į vidinius žmonių resursus. Pasak jos, dažnai į tai neatkreipiamas dėmesys, tai neakcentuojama, nors be galo svarbu. Socialiniai darbuotojai vieni iš tų specialistų, kurie patiria nemažai stresinių situacijų, ypač sudėtingas darbas su socialinės rizikos šeimomis.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos