akcija2024 568px

policija valymasLina POŠKEVIČIŪTĖ

Šiandien Šakių rajono policijos komisariato pareigūnai persikelia į naują pastatą Šaulių gatvėje, kur patogiau bus ir interesantams, ir darbuotojams, ir sulaikytiesiems. Nors oficialaus atidarymo dar teks palaukti, policijos pareigūnai informuoja, kad senajame komisariate gyventojai nebus priimami. Savaitgalį jie gali kreiptis Bendruoju pagalbos centro telefonu 112.

Nuotr. Visą savaitę vyko paskutiniai valymo ir tvarkymo darbai, o šiandien vyks didysis persikėlimas su dokumentais, archyvais, darbo priemonėmis.

Visą šią savaitę vyko paskutiniai pasiruošimo persikraustyti darbai. Rajono policijos komisariato viršininką Mindaugas Akelaitį antradienį sutikome naujojo, dar dažais kvepiančio komisariato patalpose, kur statomi nauji baldai, kita įranga.

„Mažais žingsneliais judame tikslo link. Šiandien vyks didysis persikraustymas: archyvų, dokumentų, darbo priemonių“, – aprodydamas patalpas kalbėjo M. Akelaitis.

Naujasis pastatas – tai trijų aukštų administracinės patalpos, kurių plotas apie 1100 kvadratinių metrų, į kurį persikels ir apie 60 darbuotojų.

Pasak M. Akelaičio, gyventojams paslaugos bus teikiamos „vieno langelio“ principu, pas reikiamą pareigūną nukreips komisariato priimamajame dirbantis asmuo.

Svarbu yra tai, kad atskirtos interesantų ir darbo su sulaikytaisiais zonos. Pirmame aukšte įruoštos keturios trumpalaikio ir ilgalaikio sulaikymo patalpos, kuriose pagal galiojančius teisės aktus bus galima laikyti įtariamuosius, sulaikytus iki 48 val. asmenis ir piliečius, atliekančius administracinį areštą. Nusižengę įstatymams asmenys į pastatą vaikščios per atskirą įėjimą, iš viso pastate bus keturi įėjimai.

Naujajame komisariate šiuolaikiškai įrengti darbo, apklausos kabinetai, dokumentų saugojimo patalpos, konferencijų salė. Erdvesniuose kabinetuose dirbs po tris, keturis pareigūnus, o konferencijų salė, pasak viršininko, bus atvira ir visuomenės poreikiams.

M. Akelaitis ypač džiaugėsi darbuotojams skirtomis poilsio, persirengimo patalpomis, dušais.

Naujame pastate įsikurs Migracijos poskyris, Kriminalinės, Viešosios policijos skyriai, Kelių policijos grupės, Prevencijos poskyris ir kiti. M. Akelaičio teigimu, pastate dirbs Jurbarko centralizuotos kriminalinės policijos padalinys ir keturi pareigūnai, kurie aptarnauja mūsų rajoną.

Daug kritikos sulaukusioje prie pastato esančioje stoginėje bus statomi tarnybiniai automobiliai. „Gerai, kad naujasis komisariato pastatas yra miesto centre, tai užtikrins operatyvų reagavimą į įvykius, bet sklypas ir pati teritorija yra nedėkinga. Policijos interesantai automobilius galės pasistatyti šalia komisariato įrengtoje aikštelėje. Tačiau kur paliks automobilius policijos darbuotojai?“ – mąstė M. Akelaitis. Įsikūrus komisariatui pasirodys tikrieji policijos darbuotojų ir interesantų srautai, tada bus ieškoma sprendimo būdų.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos