baneris leidinys

Sumušė
Rugpjūčio 12 d. apie 19 val. gautas pranešimas, kad Kudirkos Naumiesčio seniūnijoje, Žaltynų kaime, gyventojas (31 m.) iš namo kiemo negali išprašyti nepageidaujamo svečio, kuris konfliktuoja, agresyviai elgiasi. Šilgalių užkardos pasieniečiai, atvykę į Žaltynus, pastebėjo, kad pranešėjas buvo sumuštas 18-mečio vaikino. Abu minėti asmenys buvo neblaivūs ir pristatyti į Šilgalių užkardą. Atvykę Šakių rajono policijos komisariato pareigūnai 18-metį sulaikė ir uždarė į areštinę.

Partrenkė žmogų
Rugpjūčio 12 d. apie 23 val. Barzdų seniūnijoje šalikelėje rastas nenustatytos tapatybės apie 30 metų amžiaus vyriškio lavonas. Įtariama, kad vyriškį partrenkė ir mirtinai sužalojo nenustatytas automobilis, kuris iš įvykio vietos nuvažiavo. Rugpjūčio 13 d. po vidurnakčio, į Bendrąjį pagalbos centrą paskambino vyras (24 m.), kuris pranešė, kad prieš 2 valandas vairuodamas automobilį Opel Vectra partrenkė žmogų. Įtariamasis buvo blaivus, jis uždarytas į areštinę.

Smurtavo
Rugpjūčio 13 d. apie 20 val. policijai pranešta, kad namuose, esančiuose Kidulių seniūnijoje Aleksandravos kaime, prieš sutuoktinius (76 ir 69 m.) smurtavo sūnėnas (47 m.), gyvenantis ten pat. Jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis (2,37 promilės alkoholio). Šakių ligoninėje moteriai diagnozuotas veido sumušimas, jos sutuoktiniui – kirstinė galvos žaizda ir kairiojo peties bei dilbio sumušimai. Abu sutuoktiniai paguldyti į chirurgijos skyrių stebėjimui.
 
Grasino
Rugpjūčio 14 d. apie 23 val. namuose, esančiuose Slavikų seniūnijoje, neblaivus (2,31 promilės alkoholio) sūnus (28 m.) sulaužė duris, baldus, sudaužė indus ir namų apyvokos daiktus bei, laikydamas rankoje virtuvinį peilį, grasino motinai (47 m.). Vyras uždarytas į areštinę.

Rugpjūčio 15 d. į policiją kreipėsi moteris (37 m.), kuri nurodė, jog rugpjūčio 13 d., apie 3 val. nakties, sugyventinis (33 m.) prieš ją smurtavo automobilyje. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pavogė
Rugpjūčio 14 d. vilnietė (26 m.) policijai pranešė, kad apie 17 val. pastebėjo, jog, išdaužus automobilio VW Passat kairės pusės galinių durelių lango stiklą, iš vidaus pavogta rankinė, kurioje buvo akiniai, piniginė su pareiškėjos vardu išduota asmens tapatybės kortele, vairuotojo pažymėjimu bei banko mokėjimo kortele. Automobilis buvo paliktas stovėjimo aikštelėje prie Kudirkos Naumiesčio kapinių. Nuostolis 400 eurų.

Dingo
Rugpjūčio 16 d. po vidurnakčio policijai pranešta, kad iš Šakių vaikų globos namų rugpjūčio 15 d. apie 17 val. išėjo ir iki šiol negrįžo du septyniolikmečiai globotiniai.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos