baneris leidinys

Grasino ir sumušė
Rugpjūčio 21 d. moteris policijai parnešė, kad apie 16 val. į jos namus, esančius Šakių seniūnijoje Giedručių kaime, automobiliu atvažiavo sūnus (18 m.) su keturiais vyrais. Atvykę vyrai brovėsi į vidų, kėlė triukšmą, vartojo necenzūrinius žodžius, teigė, kad sūnus jiems skolingas. Po to asmenys pasišalino, o moteriai išėjus į darbą, sugrįžo ir prievarta kažkur išsivežė jos sūnų. Sumuštas vaikinas namo sugrįžo rugpjūčio 22 d. apie pirmą valandą nakties. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Avarija
Rugpjūčio 24 d. apie 14 val. Šakiuose Bažnyčios g. gyvenantis septyniolikmetis vairavo motorolerį neturėdamas teisės vairuoti šią transporto priemonę. Važiuodamas Kęstučio gatve pastebėjo į kairę sukantį pilkos spalvos automobilį Opel Corsa, vairuojamą slavikiečio (31m.). Vengdamas susidūrimo su automobiliu, paauglys griuvo. Motorolerio vairuotojui Šakių ligoninėje buvo diagnozuotas rankos ir kojos nubrozdinimas.
 
Pavogė
Rugpjūčio 24 d. Griškabūdžio seniūnijos Laukinės Kubiliškės kaimo gyventojas (77 m.) policijai pranešė, kad apie 19 val. pastebėjo, jog nuo jam priklausančio traktoriaus MTZ80, stovėjusio sodyboje už ūkinio pastato, pavogtas kuro siurblys, magnetas, iš variklio išleista apie 15 litrų, o iš traktoriaus tilto apie 20 litrų tepalo. Nuostolis 300 eurų.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos