baneris leidinys

Mirė
Rugsėjo 14 d. Plokščių seniūnijos Voniškių kaime šalia sodybos esančiame miške rastas pasikorusio vaikino (21 m.) kūnas be išorinių smurto žymių. Tyrimas pradėtas mirties priežasčiai nustatyti.

Rugsėjo 14 d. policija gavo pranešimą, kad Gelgaudiškyje namuose rastas vyro (57 m.) kūnas be išorinių smurto žymių. Tyrimas pradėtas mirties priežasčiai nustatyti.

Dingo
Rugsėjo 16 d. policijai pranešta, kad apie 17 val. iš Šakių ligoninės vaikų skyriaus palatos išėjo ir iki šiol negrįžo 15-metė, gyvenanti Slavikų seniūnijoje. Mergina tamsiais plaukais, liekna, apie 175 cm ūgio.
 
Išviliojo
Rugsėjo 17 d. į policiją kreipėsi Griškabūdžio gyventoja (87m.), kad apie 16 val. nepažįstami asmenys, apsimetę policijos pareigūnais, iš jos apgaule pasisavino 1000 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Sumušė
Rugsėjo 18 d. policijai pranešta, kad apie 12 val. mergina (21m.) Kudirkos Naumiesčio seniūnijos Būblelių kaime sudavė vieną kartą delnu į veidą mergaitei (9 m.), kuri žaidė automobilių stovėjimo aikštelėje. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos