akcija2024 568px

keturratis
Nuotr. Keturračiu važiavę ir apsivertę sintautiškiai ne tik neturėjo teisės vairuoti transporto priemonės, bet abu buvo smarkiai apgirtę.


Dviem Sintautų seniūnijos gyventojams pasivažinėjimas keturračiu baigėsi nelaime – apvirtus transporto priemonei, abu neblaivūs vyrai patyrė įvairių sužalojimų. Pirminiais duomenimis, nė vienas iš jų neturi vairuotojo pažymėjimo.
 
Pirmadienį 16.37 val. gautas pranešimas, kad Gelgaudiškio seniūnijos Šimkų kaimo ribose įvyko avarija – apsivertė keturratis. Į Šakių ligoninę buvo pristatyti du nukentėjusieji. Kaip informavo Marijampolės apskrities policijos komisariatas, Sintautų seniūnijos Pentviršių kaimo 25-erių metų gyventojui ligoninėje nustatytas 3,26 promilės girtumas. Vyrui diagnozuota politrauma, tad jis skubiai išvežtas į Kauno klinikas. Antrajam, 18-mečiui Sintautų kaimo gyventojui, kuriam buvo nustatytas 2,53 promilės girtumas, pasisekė išvengti sunkesnių sužalojimų. Jam po avarijos diagnozuotas krūtinės sumušimas. Jaunuolis po apžiūros išleistas gydytis į namus.

Kaip pabrėžia policijos pareigūnai, keturratis yra neregistruotas, be valstybinės techninė apžiūros, nedraustas privalomuoju civiliniu draudimu.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos