baneris leidinys

Praėjusį šeštadienį į iškvietimą atvykusiems pareigūnams teko grumtis ir su besilaukiančia moterimi. 27-erių metų nėščiąją artėjantis gimdymas ir skundas apie pilvo skausmus išgelbėjo nuo areštinės, o kiti trys įtariamieji baudžiamojoje byloje dėl pasipriešinimo policijai laiką leidžia už grotų.

Gruodžio 2 d. apie 3 val. nakties Gelgaudiškio sen. Branduoliškių kaime, policijos pareigūnams atvykus į gautą iškvietimą dėl kūno sužalojimo, name buvę moteris (g. 1977 m.), mergina (g. 1996 m.) ir du vyrai (g. 1990 m. ir 1979 m.) fiziškai pasipriešino Šakių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausiesiems patruliams. Pareigūnai, suteikus medicininę pagalbą, gydomi ambulatoriškai. Įtariamieji buvo neblaivūs ir pristatyti į Šakių policijos komisariatą.
 
Tos pačios dienos rytą, apie 8 val. 40 min., iš Šakių komisariato į Vilkaviškio ligoninę pristatyta 1990 m. gimusi įtariamoji, kuri skundėsi skausmais pilve (9 mėn. nėštumas). Minėta pilietė gultis į ligoninę atsisakė ir buvo parvežta į namus. Kiti įtariamieji uždaryti į areštinę.

Dėl pasipriešinimo pareigūnams buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos