baneris leidinys

gaisras glg
Nuotr. Kilus gaisrui ne tik sudegė gyvenamasis namas, bet našlaičiais liko du mažamečiai.


Sekmadienio vakarą ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į Gelgaudiškį – gautas pranešimas, kad dega gyvenamasis namas. Iki ugniagesių atvykimo iš namo buvo išnešti du mažamečiai vaikai. Gaisre žuvo mažamečių motina.
 
Apie gaisrą skubios pagalbos telefonu buvo pranešta gruodžio 3 d. 20.25 val. Į įvykio vietą išskubėjo specialiosios tarnybos.

Redakcijos žiniomis, Gelgaudiškio mstl. Sodžiaus g. 3 gyveno keturi asmenys, tarp kurių trejų ir ketverių metų vaikai. Moteris su vaikais čia apsistojo gal prieš savaitę. Pirminiais duomenimis, kilus gaisrui čia gyvenęs vyriškis, kuriam ir priklausė namas, iš degančio namo išnešė vaikus ir dar po namą ieškojo čia gyvenančios savo draugės, 24-erių metų vaikų motinos K. V. Neradęs moters, vyriškis išbėgo iš degančio namo. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, nedidelis, vieno aukšto medinis namas, dengtas šiferiu, jau degė atvira liepsna. Atvykę medikai dėl apsinuodijimo smalkėmis vaikus išsivežė į Šakių ligoninę.

Ugniagesiai gelbėtojai gaisrą likvidavo, o po vidurnakčio namo viduje, kambaryje prie durų, buvo rastas 1993 m. gimusios moters kūnas.

Gaisro metu nudegė stogas, apdegė pastato sienos, pradegė medinė perdanga, sudegė namo viduje esantys baldai, kompiuteris bei kiti namų apyvokos daiktai.

Vakar mažamečiai dar gydėsi ligoninėje, kadangi gaisre žuvo jų motina, vėliau bus sprendžiamas klausimas dėl tolimesnio vaikų likimo.

Dėl ko kilo šis tragiškai pasibaigęs gaisras, dar aiškinamasi. Kiek žinoma, šeima buvo įtrauka į socialinės rizikos šeimų sąrašą. Gelgaudiškio seniūnas Vincas Dabravolskis neatmetė galimybės, kad šeimoje galėjo būti girtaujama ir įvykio dieną.

„Buvau nuvykęs į įvykio vietą sekmadienį, šiurpus vaizdas, namai sudegę. Išbuvau ten iki vidurnakčio. Šeimą pažinojau, nes ją nuolat lankėme. Tragedija, ką bepasakysi“, – mintimis dalijosi seniūnas.

Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos