baneris leidinys

Smurtavo
Gruodžio 7 d. gautas rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus pranešimas dėl galimo smurto šeimoje. Patikslinus aplinkybes nustatyta, kad gruodžio 2 d. apie 6 val. namuose, esančiuose Šakiuose Papartynų g.,  jaunuolis (g. 1996 m.) smurtavo mažamečio brolio (g. 2009 m.) atžvilgiu. Gruodžio 12 d. pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Avarijos
Gruodžio 11 d. apie 11 val. kelyje Kiduliai–Gelgaudiškis–Gerdžiūnai, Maštaičių k. ribose, Kidulių sen. Šiaudinės k. gyventojas (g. 1966 m.), vairuodamas jam priklausantį automobilį „Mitsubishi Pajero“, apvirto. Keleiviui (g. 1996 m.), gyv. Kidulių sen. Judrių k., Šakių ligoninėje diagnozuota nosikaulio lūžis, kairės plaštakos sumušimas. Vairuotojui diagnozuota kairio raktikaulio lūžis, galvos ir nugaros sumušimai, kairės plaštakos paviršinis nubrozdinimas. Vairuotojas eismo įvykio metu buvo blaivus, vairuotojo pažymėjimą turi.
 
Gruodžio 13 d apie 8 val. kelių Rupiniai–Griškabūdis–Kudirkos Naumiestis ir Zypliai–Veršiai–Pavingrupiai sankryžoje (Žvirgždaičių mstl.) susidūrė automobilis „VW Passat“, vairuojamas žvirgždaitiškės (g. 1970 m.), ir tos pačios markės kitas automobilis, vairuojamas Griškabūdžio sen. Degutinės k. gyventojo (g. 1978 m.). Dėl eismo įvykio buvo užpildytos eismo įvykio deklaracijos. Tą pačią dieną moteris kreipėsi į Šakių ligoninę, kur jai buvo diagnozuota dešinės rankos trauma. Po apžiūros moteris išleista į namus. Abu vairuotojai teises vairuoti transporto priemones turi.

Vairavo neblaivus
Gruodžio 13 d. gautas pranešimas, kad Kudirkos Naumiestyje Vilkaviškio g. į tvorą atsitrenkęs automobilis „Mercedes Benz C250“. Įvykio vietoje išsiaiškinta, kad automobilį vairavo Vilkaviškio r. Bartninkų sen. Geisteriškių k. gyventojas (g. 1981 m.), jam nustatytas girtumas (2,55 prom.).

Sukčiai
Gruodžio 12 d. gautas pranešimas, kad gruodžio 8 d. apie 16–17 val. moteriai (g. 1939 m.), gyvenančiai Gelgaudiškyje, į fiksuoto ryšio telefoną du kartus skambino galimai sukčiai, kurie reikalavo pinigų už kaimynės ir giminaitės sukeltus sužalojimus kitiems asmenims. Moteris pinigų neatidavė, turtinė žala nepadaryta.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos