baneris leidinys

markeviciute
Gruodžio 4 d. apie 19 val. iš namų, esančių Slavikų sen. Šilgalių k., išėjo Laura Markevičiūtė (g. 2001 m.) ir iki šiol negrįžo. Šiuo metu jos buvimo vieta nėra žinoma.

Nepilnametė yra apie 170 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, plaukai pusilgiai, oranžinės spalvos. Ypatingos žymės: ant kairės rankos riešo yra ištatuiruotas kryžius, ant kairės rankos dilbio vidinės pusės yra daugybiniai randai nuo pjaustymosi peiliuku. L. Markevičiūtė buvo apsirengusi rudos spalvos medžiaginę striukę su juodos spalvos kailiuku ant gobtuvo, avėjo mėlynos spalvos džinsines kelnes, juodos spalvos pusilgius demisezoninius batus. L. Markevičiūtė iš namų pabėga nebe pirmą kartą. Yra duomenų, kad minėta mergina gali lankytis Kauno arba Kėdainių miestuose.

Policijos pareigūnai prašo asmenis, turinčius informacijos apie ieškomą merginą, apie tai informuoti Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šakių rajono policijos komisariato VS vyriausiąjį tyrėją Česlovą Besarabovą, tel. nr. 8 620 45 795, arba 112.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos