Už muštynes po šventės teks atsakyti

Rajono gyventojas G. K., būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, susimušė su sodybos, kurioje viešėjo, šeimininku. Už tai vyriškiui teks padirbėti visuomenės labui.

Teisme G. K. pasakojo, kad birželio 16 d. su drauge dalyvavo M. L. šeimos šventėje ir šventė iki paryčių. Galiausiai kieme pastatytoje palapinėje, kur buvo padengti stalai, liko jis su sodybos šeimininku ir dar viena moterimi. Anot jo, visi vartojo alkoholį, kalbėjosi. Teisme jis tvirtino, kad jokių konfliktų, piktumų tarp jų nekilo, neneigė, kad buvo girtas, todėl visko detaliai neprisimena. Atsimena, kad su moterimi jis pradėjo šnekėti rusų kalba, o tai, ką jie kalbėdavo, pašnekovė išversdavo sodybos šeimininkui M. L., nes šis nesupranta rusiškai. Anot kaltinamojo, moteris kažką ne taip supratusi, netiksliai išvertė sodybos šeimininkui M. L., neva kažką apie moters krūtinę. Pasak G. K., tuomet M. L. supyko, pradėjo šaukti, liepė dingti iš jo namų. G. K. norėjo eiti pažadinti savo draugę ir važiuoti namo. Jam atsistojus eiti, sodybos šeimininkas M. L. ar tai linktelėjo, ar tai žengė jo link. G. K. pasirodė, kad M. L. galimai nori jam smūgiuoti, todėl, nieko nelaukdamas, pirmas smūgiavo M. L. į veidą ir pataikė į skruostą.
 
Nukentėjusysis M. L. teisme tvirtino, kad G. K., baigiantis šventei, pradėjo priekabiauti prie kieme pastatytoje palapinėje buvusios vienos moters. Jis liepė G. K. prie jos nesikabinėti. O kai išėjo iš palapinės į lauką, jis pajuto smūgį į kairę žandikaulio pusę. Pamatė, kad jam smūgiavo G. K. Tuomet nukentėjusysis iškvietė policijos pareigūnus, o G. K., išsikvietęs automobilį, išvažiavo.

Kad G. K. priekabiavo, patvirtino ir minėta moteris, ji pridūrė, kad kaltinamasis užsimojo dar kartą smūgiuoti M. L., bet ji šoko į tarpą tarp konfliktuojančių ir pradėjo garsiai šaukti.

Nukentėjusiajam Šakių ligoninėje buvo nustatyta apatinės lūpos nubrozdinimas, civilinio ieškinio byloje jis nereiškė.

Nors G. K. prisipažino kaltu padaręs nusikaltimą, bet teismas skirdamas bausmę atsižvelgė į tai, kad G. K. buvo anksčiau tris kartus teistas, šešis kartus baustas administracine tvarka, o paskirtų piniginių nuobaudų nėra sumokėjęs.

Teismas G. K. pripažino kaltu padarius nusikaltimą ir paskyrė šešis mėnesius viešųjų darbų, paskirta bausmė buvo sumažinta vienu trečdaliu ir paskirta galutinė keturių mėnesių viešųjų darbų bausmė, įpareigojant per mėnesį dirbti po 30 val. visuomenės labui. Iš viso atlikti 120 val. viešųjų darbų.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Miškasodis: kiek tai prasminga ir reikalinga?

klausimelis 04 23Rimas iš Gelgaudiškio:

Nemažai esu medžių per gyvenimą pasodinęs, nors ne miškininkystėje dirbu. Esu gelgaudiškietis, todėl rūpi Gelgaudiškio miško likimas. Mačiau, kaip žūsta miškas. Bet toks gyvenimas. Mums gal ir atrodė, kad reikėjo anksčiau sergančius medžius pjauti. Faktas, kad yra išnykę didžiuliai miško plotai, bet tam yra specialistai. Nuomonės gelgaudiškiečių išsiskyrė: vieni šaukia, kodėl mišką išpjovė, bet jau miškas buvo miręs. 

klausimelis 04 23 2

Danutė iš Gelgaudiškio:

Džiaugiuosi, kad vyko miškasodžio akcija. Nesu anksčiau dalyvavusi ir medžių ne itin daug pasodinusi. Dėl miškų kirtimo išties daug nuomonių, yra prieštaraujančių plyniems miško kirtimams. Manau, jeigu jau medžius kokios kirvarpos graužia, būtina šalinti, bet po to reikia ir atsodinti. Dalyvavau, nes man rūpi, kad vaikai ir proanūkiai turėtų kur žemuogių ar grybų pasirinkti, augtų kuo sveikesnėje aplinkoje.


BlueYellow-baneris
 
TKV sakiai350
sms
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.