baneris leidinys

Pirmąją balandžio savaitę policijos pareigūnai šalies keliuose vykdė prevencinę priemonę, skirtą transporto priemonių leistino važiavimo greičio kontrolei užtikrinti, kurią inicijavo Europos kelių policijos tinklas „TISPOL“.

Nors apie tai, kad visą savaitę policijos pareigūnai intensyviai vykdys greičio kontrolę, buvo kalbama per visas žiniasklaidos priemones, pažeidėjų keliuose netrūko. Ne išimtis ir Šakių rajonas – čia nustatyta 22 Kelių eismo taisyklių pažeidimai, kuomet viršytas leistinas važiavimo greitis.
 
Per savaitę viršijusių greitį nuo 10 iki 20 km per valandą buvo penki vairuotojai, o tokių, kurie viršijo leistiną greitį nuo 20 iki 30 km per val., buvo net septyni. Dar keturi vairuotojai lėkė greičiau negu 30 km per val. greičiu, o tokių, kurie važiavo nuo 40 iki 50 km per val. greičiau negu galima, rajone užfiksuota irgi keturi atvejai. Taip pat per šią savaitę pasitaikė ir vienas vairuotojas, kuris greitį viršijo daugiau kaip 50 km per valandą – lėkė netgi 132 km per val. greičiu. Šiam vairuotojui teks susimokėti ne tik baudą, bet ir atsisveikinti su teise vairuoti automobilį nuo 1 iki 6 mėnesių.

Iš viso Marijampolės apskrityje buvo nustatyta 112 asmenų, viršijusių leistiną važiavimo greitį.

Policijos pareigūnai ne tik kontroliavo važiavimo greitį, bet ir stebėjo kitus nusižengimus keliuose. Praėjusią savaitę neįprastų nusižengimų nebuvo. Bet šios savaitės pirmadienio rytą policijos pareigūnai vykdė vairuotojų girtumo kontrolę rajone, kurios metu buvo sustabdyti ir trys neblaivūs vairuotojai prie vairo, tačiau jų girtumas neviršijo 1,5 prom. Vienas iš trijų neblaivių vairuotojų iš viso neturėjo teisės vairuoti transporto priemonės.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos