baneris leidinys

Brovėsi
Balandžio 12 d. apie 9 val. vyras pranešė policijai, kad Kriūkų sen. Gerdžiūnų k. nupjautos jam priklausančio sandėlio metalinės spynų tvirtinimo kilpos, kuriose buvo trys pakabinamos spynos. Taip pat sugadinta antrų metalinių durų įleidžiama spyna ir aplankstytas durų metalas. Nuostolis 200 eurų. Pirminiais duomenimis, į sandėlį nepatekta.

Grasino
Balandžio 13 d. vyras (gim. 1966 m.) pranešė policijai, kad apie 18 val. į namus, esančius Griškabūdžio mstl., automobiliu atvažiavo 5 nepažįstami asmenys, kurie pareiškėjui grasino susidorojimu – padegti gyvenamąjį namą. Vienas iš nepažįstamų vyrų jam kumščiu trenkė bei vieną kartą spyrė į krūtinę ir  pareiškėjui sukėlė fizinį skausmą.
 
Nuvarė
Balandžio 14 d. Gelgaudiškio sen. Šimkų k. gyventoja (gim. 1944 m.) pranešė policijai, jog buvo pavogtas jai priklausantis automobilis ,,VW Passat“, kurį jos sūnus balandžių 10 d. buvo palikęs užrakintą Gelgaudiškio sen. Branduoliškių k. kito gyventojo kieme. Balandžio 14 d. apie 9 val. policijos pareigūnai rado automobilį Gelgaudiškio sen. Pakalniškių k. apgadintą: išlaužta užvedimo spynelė ir dešinės pusės durų rankena iš lauko ir vidaus, automobilis apraižytas, kairės pusės priekinis ratas be padangos, su sulankstytu skardiniu ratlankiu. Dėl automobilio apgadinimų padaryta 200 eurų žala. Automobilis KASKO draudimu nedraustas.

Pavogė
Balandžio 14 d. apie 11 val. pastebėta, kad iš negyvenamo namo, esančio Sintautų sen. Užsienių k., priklausančio asmeniui (gim. 1996 m.), įsibrovus (išlaužus durų kabliuką), pavogta žoliapjovė (trimeris) „MoCulloch“, magnetola „Blaupunkt“, 5 l talpos plastikinė talpa su benzinu ir 5 l talpos tepalo talpa. Nuostolis 355 eurai.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

14-1

Reklama


kaimynai


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos