baneris leidinys

dinges
Birželio 10 d. policija gavo pranešimą, kad Ilguvoje iš socialinės globos namų išėjo globotinis (gim. 1956 m.), kuris negrįžo iki šiol – pradėtos dingusio žmogaus paieškos.

Tą patį vakarą policijos pareigūnai sutelkė paiešką aplinkinėje teritorijoje – buvo apieškoma Nemuno pakrantės teritorija, miškai, pakeltas pasieniečių sraigtasparnis. Pareigūnams buvo pranešta, kad vyras su savimi turėjo meškerę ir socialinės globos namų darbuotojams nurodė, kad eina žvejoti prie Nemuno. Į pagalbą buvo pasitelkta ir narai gelbėtojai, kurie pradėjo ieškoti vyro Nemune. Deja, atėjus vakarui gelbėtojų paiešką teko nutraukti dėl prasto matomumo. Policijos pareigūnai, pasitelkę Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnus, paiešką tęsė kitą dieną ir tęsia lig šiol, nes vyras kol kas neatsirado. Taip pat tiriama versija, ar vyras negali būti kur nors išvykęs. Žadama vėl atnaujinti paiešką Nemuno upės vagoje.
 
Dingusio vyro požymiai: 1,59 m ūgio, smulkaus kūno sudėjimo, trumpi plaukai, raudonos spalvos striukė, vasarinė kepurė su snapeliu, pilkos spalvos kelnės, randas ant smakro, neaiškiai kalba. Ką nors žinančius apie dingusiojo buvimo vietą, prašoma pranešti policijai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos