baneris leidinys

greitoji vanduo
Sulaukę iškvietimo, birželio 12-osios pavakare Šakių greitosios medicinos pagalbos stoties medikai skubėjo ir prie Šakių ežero. Skaitytojo nuotr.


Birželio 12 d. apie 15 val. specialiosioms tarnyboms buvo pranešta, kad Šakių sen. Liepalotuose skęsta žmogus. Vos į įvykio vietą išvykę ugniagesiai gelbėtojai netrukus gavo pranešimą, kad skęstantis žmogus yra ne Šakių seniūnijoje esančiuose Liepalotuose, o Lukšių seniūnijai priklausančiame Liepalotų kaime.
 
Nuvykę į Liepalotus Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos gelbėtojai apvažiavo visus žinomus viešuosius tvenkinius, tačiau skęstančių nerado. Tada gavo patikslintą pranešimą, kad žmogus skęsta Ragiškių kaime privačioje teritorijoje esančiame vandens telkinyje. Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresnysis inspektorius Rolandas Pavalkis sako, kad atvykęs į vietą prie tvenkinio rado du draugus, kurie teigė, jog tvenkinyje yra jų draugas (gim. 1974 m.). Inspektoriui paprašius draugų pagalbos, kad parodytų vietą, kur jis maudėsi, vienas iš bičiulių netrukus įbridęs į vandenį apie tris metrus nuo kranto nurodė vietą, kur yra vyras. Vyras netrukus buvo ištrauktas į krantą ir pradėtas gaivinti. Deja, atvykę greitosios medicinos pagalbos medikai konstatavo vyro mirtį. Vyras buvo Liepalotų kaimo gyventojas. Mirties priežasčiai nustatyti kūnas išvežtas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos Jurbarko skyrių. Vandens telkinys, kuriame maudėsi vyrai, yra maždaug 30 m ilgio ir 12 m pločio.

Rekordiškai karštą dieną, trečiadienį, Lietuvoje nuskendo šeši žmonės, tarp kurių ir šešiolikmetė mergina.

Šakių ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus vyresnioji slaugos administratorė Irena Petrauskienė informavo, kad, užklupus karščiams, padaugėjo ligonių su kraujotakos sutrikimais, padidėjusiu kraujospūdžiu, perkaitimu, psichikos sutrikimais, depresija. Nors daugelis tikisi, kad galės medicininę pagalbą gauti iš karto, jie klysta, nes Priėmimo-skubios pagalbos skyriuje šiomis dienomis taip pat tenka palaukti savo eilės.

Ji patarė saugotis saulės, atsakingai elgtis prie vandens telkinių ir lauke bei gerti daugiau vandens, būti pavėsyje.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos