baneris leidinys

Birželio 14 d. apie 15.50 val. specialiosioms tarnyboms buvo pranešta, kad tvenkinyje (dar vadinamoje žvyrduobėje) Gelgaudiškyje Nemuno g., galimai nuskendo žmogus.

Nuvykę į vietą Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos gelbėtojai pradėjo vyro paieškos darbus, kurie užtruko apie pusantros valandos. Pasak Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresniojo inspektoriaus Rolando Pavalkio, buvo nuspręsta kviesti net narus, jų neprireikė, nes 17.46 val. šeši metrai nuo kranto ugniagesiai gelbėtojai rado ir į krantą ištraukė gelgaudiškiečio (gim. 1984 m.) kūną. Pirminiais duomenimis, išoriškai matomų smurto žymių nematyti. Kūnas išvežtas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos Jurbarko skyrių mirties priežasčiai nustatyti.
 
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas pranešė, kad savaitgalį Lietuvoje ugniagesiai iš vandens telkinių ištraukė aštuonis skenduolius.

Nuo gegužės pradžios Lietuvoje iš viso jau nuskendo 31 žmogus, iš jų penki nepilnamečiai. Aštuonis skęstančius žmones pavyko išgelbėti.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos