baneris leidinys

litinskas
Naujienų agentūra BNS praneša, kad Kauno apygardos teismas antradienį buvusį „Šakių vandenų“ direktorių Vaidą Litinską ir įmonės „Valmasta“ direktorių Rimantą Andriuškevičių pripažino kaltais dėl fiktyvaus sandorio sudarymo.

Trečiadienį Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) pranešė, kad V. Litinskas nuteistas trejų metų laisvės atėmimu atidedant bausmę tam pačiam laikotarpiui, o R. Andriuškevičius – dvejiems metams ir aštuoniems mėnesiams, atidedant bausmę trejiems metams.
 
Taip pat abiem nuteistiesiems teismas skyrė po daugiau nei 15 tūkst. eurų baudas. V. Litinskui atimta teisė trejus metus dirbti valstybės įstaigose.

Jie teisti dėl piktnaudžiavimo, dokumentų suklastojimo, turto iššvaistymo ir apgaulingo buhalterinės apskaitos tvarkymo.

STT atlikto ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad R. Andriuškevičius su V. Litinsku susitarė imituoti jų vadovaujamų įmonių civilinį sandorį.

Sandoris fiktyviai pasirašytas dėl Šakių miesto vandens gerinimo įrenginių remonto darbų atlikimo, sudarytos sąlygos pervesti lėšas už nevykdytus darbus ir taip iššvaistytas UAB „Šakių vandenys“ priklausantis didelės vertės turtas – daugiau nei 70 tūkst. eurų.

Teismas, tenkindamas Šakių rajono savivaldybės civilinį ieškinį, iš nuteistųjų priteisė solidariai atlyginti šią nustatytą turtinę žalą įmonės „Šakių vandenys“ naudai.

Teismo nuosprendis gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos