baneris leidinys

avarija sharan
Antradienį įvykusios avarijos metu labiausiai nukentėjo avarijos kaltininkas – automobilio „VW Sharan“ vairuotojas, kuris šiuo metu gydomas Šakių ligoninėje. D. Pavalkio nuotr.


Praėjusio savaitgalio pabaigoje dvi transporto priemonės nuvažiavo nuo kelio, o birželio 25d. susidūrė trys automobiliai.
 
Birželio 21 d. pavakare kelyje Pilviškiai–Šakiai–Jurbarkas, Barzdų seniūnijos Pupių kaime, buvo pastebėtas į ūkininko laukus nuvažiavęs ir apvirtęs „Mercedes-Benz“ automobilis. Atvykus pareigūnams buvo nustatyta, kad vairuotojas blaivus, nukentėjusių nėra. Pirminiais duomenimis, ūkininkas jokių pretenzijų automobilio vairuotojui nepareiškė.

Birželio 22 d. apie 4.30 val. gautas pranešimas, kad Kriūkų sen. Pieščių k. rastas nuvažiavęs nuo kelio ir apsivertęs traktorius „John Deere 6430” su priekaba. Nustatyta, kad traktorių, priklausantį Šakių r. esančiai ŽŪB, vairavo Bunikėlių k. gyventojas (gim. 1994 m.), kuriam nustatytas 2,27 prom. girtumas. Traktorius ir priekaba perduoti saugoti ŽŪB vadovui.

Birželio 25 d. 21.08 val. gautas pranešimas, kad ties Giedručių k. Šakių sen. susidūrė autovežis, „VW Sharan“ ir „VW Transporter“ automobiliai. Pranešta, kad yra nukentėjusių, vienas žmogus prispaustas.

Pirminiais duomenimis, automobilį „VW Sharan“ vairavo Rusijos pilietis, kuris nesivadovavo kelio ženklais, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su autovežiu „Scania“, po to dar trenkėsi į „VW Transporter“ automobilį. Į įvykio vietą atvykę Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai iš „VW Sharan“ automobilio, panaudojus hidraulinę įrangą išvadavo pusamžį (apie 50 metų) vyrą. Jis perduotas medikų apžiūrai ir išvežtas į ligoninę.

„Draugas“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos